Dodaj ofertę za darmo

Wyniki wyszukiwania dla frazy: wieluń

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2012-06-04 | Komentarze: 0

  Poznaj Dobrą Żywność z Urbankiem

  Tegoroczna trasa koncertowa „Lato z Radiem” będzie połączona w tym sezonie z promocyjną akcją „Poznaj Dobrą Żywność”. Wszyscy uczestnicy imprez będą mogli w każdą sobotę spróbować tysiąca pysznych i zdrowych dań serwowanych przez Roberta Sowę, szefa kuchni warszawskiego hotelu „Jan 3 Sobieski”. Wśród producentów, którzy będę promować swoje wyroby znajdzie się także firma Urbanek – producent przetworów owocowo-warzywnych

 • 2011-04-27 | Komentarze: 0

  Smakowite klimaty Jarmarku Europejskiego !

  W dniach 16 i 17 kwietnia przy okazji Gdańskiego Dnia Ziemi miało miejsce gastronomiczne wydarzenie promujące europejskie kulinaria. Nad Targiem Rybnym w Gdańsku przez cały weekend unosiły się smakowite zapachy dochodzące wprost z Jarmarku Europejskiego. Pokazy kulinarne Szefów Kuchni przyciągnęły wielbicieli dobrego jedzenia, a stoiska wystawców były oblegane przez wszystkich tych, którzy pragnęli urozmaicić wielkanocny stół.

 • 2009-01-15 | Komentarze: 0

  Strategia Grupy Kapitałowej Pamapol na lata 2009-2011

  Zarząd spółki Pamapol ogłosił strategię Grupy na lata 2009-2011. Priorytetem jest reorganizacja i uporządkowanie struktury Grupy Kapitałowej. Zarząd planuje sprzedaż firm i aktywów, które nie stanowią core biznesu działalności Grupy oraz reorganizację działów sprzedaży i rewizję polityki marketingu. Racjonalizacja wydatków inwestycyjnych przy poprawie zarządzania majątkiem obrotowym pozwolą na optymalizację struktury finansowania. W perspektywie najbliższych 3 lat Grupa chce osiągnąć wzrost sprzedaży o ok. 15-20% w skali roku i poprawić marżę operacyjną.

Strona 1 z 1
 1