Wyniki wyszukiwania dla frazy: szklarnia

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2013-06-27 | Komentarze: 0

  Rynki hurtowe dla średnich i małych

  Małe i średnie podmioty handlu detalicznego, opierające się na obrocie towarami spożywczymi, utrzymują się na rynku zdominowanym przez skonsolidowane duże sieci przede wszystkim za sprawą jakości oferowanych produktów. Sklepy osiedlowe, firmy cateringowe, restauracje i inne punkty gastronomiczne w przeciwieństwie do sieci dyskontów, hipermarketów i restauracji nie posiadają dużych powierzchni magazynowych, przez co codziennie zaopatrują się w świeże produkty. Podstawowym źródłem asortymentu dla nich, w szczególności w dużych aglomeracjach miejskich, są hurtowe rynki rolno-spożywcze.

 • 2012-03-09 | Komentarze: 1

  Truskawki Crispy Natural - dobroczynna moc truskawek … na wiosenne przesilenie

  W okresie przesilenia wiosennego, kiedy organizm musi przyzwyczaić się do zmian temperatury, dłuższych dni oraz przejścia z metabolizmu jesienno-zimowego na wiosenno-letni, możemy odczuwać zmęczenie, rozdrażnienie, wahania nastrojów, a także cierpieć z powodu obniżonej odporności. Jest to na szczęście stan przejściowy, a jego objawy można skutecznie łagodzić.

 • 2008-04-07 | Komentarze: 0

  Wiosenny bukiet Felco

  Kiedy dni stają się cieplejsze, w menu hoteli i restauracji zaczynają dominować lekkie i pełne witamin potrawy. Jednak poszukiwania wysokiej jakości świeżych jarzyn często okazują się dla szefów kuchni niełatwym zadaniem. Wiosenny akcent dietetyczny zapewnią zdrowe i szybkie w przygotowaniu kompozycje mrożonych jarzyn Felco.

Strona 1 z 1
 1