Dodaj ofertę za darmo

Wyniki wyszukiwania dla frazy: pastella

Liczba znalezionych wiadomości: 4

 • 2011-08-22 | Komentarze: 0

  Pasty kanapkowe PASTELLA w tubach

  Latem 2011 roku marka Lisner wzbogaciła ofertę past kanapkowych o nową serię PASTELLI w tubach. Produkty dostępne są w trzech wybornie rybnych smakach inspirowanych bogactwem mórz: z tuńczykiem, z łososiem z suszoną cebulką i z kawiorem. Nowe PASTELLE zamknięto w poręcznym opakowaniu – tubie, która umożliwia wydobycie optymalnej porcji pasty bezpośrednio na kanapkę. Kremowe pasty doskonale podkreślają smak przekąsek na bazie pieczywa, warzyw czy nabiału nadając im oryginalnego, wytrawnego charakteru.

 • 2010-10-12 | Komentarze: 0

  Lisner wzmacnia swoją organizację

  Wejście Lisnera w struktury grupy Homann, umożliwiło Spółce dalsze inwestycje w obszarach produkcji i zarządzania, dzięki czemu wzmocnieniu uległa struktura organizacyjna firmy oraz powstało Competence Center Fish. Tym samym Lisner ugruntował pozycję lidera na rodzimym rynku.

 • 2010-09-20 | Komentarze: 0

  Nowe śródziemnomorskie smaki Pastelli

  Jesienią 2010 roku marka LISNER wprowadza nowe smaki past kanapkowych z linii Pastella Śródziemnomorska. Stworzone na bazie twarożku pasty dostępne są w dwóch wersjach smakowych: z pesto lub mozzarellą. Nowe śródziemnomorskie Pastelle wprowadzą do Twojego menu akcent kulinarnych podróży dodając odrobinę słońca wszystkim małym przekąskom.

 • 2009-11-12 | Komentarze: 0

  Świąteczne przygotowania z marką Lisner

  Boże Narodzenie to taki moment w roku, kiedy przystajemy w biegu, aby delektować się każdą chwilą spędzaną z najbliższymi. Wprowadzeni w magiczny nastrój dokładamy starań, by zachwycić ich wyjątkowymi, uroczystymi potrawami. Komponując świąteczne menu pamiętajmy o produktach marki Lisner, dzięki którym na świątecznym stole królować będzie nie tylko tradycja, ale i pomysłowość. Filety śledziowe – wiejskie, korsarskie, w sosie salsa lub śmietanowym, sałatka kanadyjska z wędzonym pstrągiem i pastella śródziemnomorska z suszonymi pomidorami to tylko niektóre z propozycji na urozmaicenie świątecznych potraw.

Strona 1 z 1
 1