Wyniki wyszukiwania dla frazy: oliwazoliwek

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2012-02-22 | Komentarze: 0

  Kulinarna podróż do słonecznej Italii

  Zamiast tysięcy zdjęć i pamiątek – więcej inspiracji, które można wykorzystać nie tylko w trakcie urlopu. Z wyczekiwanych wakacji Polacy coraz częściej przywożą przede wszystkim smaki i zapachy, które nawet po urlopie umożliwiają im powrót do odwiedzanych miejsc. Kuchnia śródziemnomorska, zwłaszcza włoska, zyskuje w naszym kraju coraz więcej zwolenników, a za nieodzowny składnik tego typu potraw uważa się oliwę z oliwek. Monini, lider wśród producentów oliwy extra vergine doradza, jak nawet w ujemnych temperaturach dzięki smakowi oliwy można przenieść się do słonecznej Italii.

 • 2009-09-19 | Komentarze: 0

  Oliwa Extra Virgin ORGANIC Pressati Naturali - Zdrowie z upraw ekologicznych

  Zdrowy tryb życia to zwracanie uwagi na jakość, pochodzenie i sposób uprawy spożywanych przez nas produktów. Zależy nam już nie tylko na tym, żeby unikać w diecie nadmiaru kalorii. Chcemy, aby pożywienie było naturalne i zdrowe. Żywność ekologiczna to produkty uzyskiwane metodami rolnictwa ekologicznego, które dąży do wyeliminowania stosowania nawozów sztucznych i pestycydów.

 • 2008-02-22 | Komentarze: 0

  Włoska robota Goccia d’Oro: Pesto i Bruschetta

  Kuchnia śródziemnomorska uważana jest za jedną z najlepszych na świecie. Oliwa z oliwek, świeże jarzyny i aromatyczne zioła sprawiają, że potrawy z basenu Morza Śródziemnego są doceniane przez smakoszy na całym świecie. Nic dziwnego, że włoskie dania na dobre zagościły w międzynarodowym menu. Dzięki nowym propozycjom włoskiej marki Goccia d’Oro® będziemy mogli przyrządzić wyrafinowane specjały ze słonecznej Italii.

Strona 1 z 1
 1