Wyniki wyszukiwania dla frazy: łazanki

Liczba znalezionych wiadomości: 9

 • 2013-12-13 | Komentarze: 0

  Kulinarne zwyczaje Polaków na święta – najczęściej wybieramy barszcz z uszkami

  Aż 93 proc. Polaków wskazało, że na ich świątecznym stole będzie królowała tradycyjna kuchnia i swojskie smaki – wynika z badań przeprowadzonych przez markę MOSSO. Najbardziej populanymi potrawami są barszcz czerwony z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami, śledź w oleju oraz smażona ryba, ale pojawiają się także nowe apetyczne i odważne kulinarne trendy.

 • 2012-06-05 | Komentarze: 0

  Mix od Czanieckich Makaronów

  Firma Czanieckie Makarony dołączyła do swojej oferty zestawy Mix Makaronów w eleganckich opakowaniach, które świetnie nadają się na upominek dla miłośników domowej kuchni. Różnorodne rodzaje makaronów pozwolą stworzyć smaczne dania, nie tylko z kuchni polskiej. Gdy zabraknie inspiracji, warto skorzystać z przepisów zamieszczonych na opakowaniach – 8 ciekawych propozycji opatrzonych zdjęciami z pewnością zachęci do kulinarnych eksperymentów. Zestawy Mix Makaronów to cztery komplety Czanieckich Makaronów zamknięte w eleganckim i poręcznym, kartonowym opakowaniu. Specjalnie skomponowane zestawy Mix Makaronów zadowolą zarówno zwolenników tradycyjnej, polskiej kuchni, jak i amatorów odkrywania nowych smaków. W każdym pakiecie znajdują się makarony Swojskie 5 jajeczne oraz te z linii A’la italiana – wyprodukowane w 100% z semoliny. W zestawach użyto najbardziej popularnych makaronów z Czańca: Gniazdka, Łazanki, Krajanka, Kokardka, Świderek czy Rurka ukośna. Makaronowy Mix I, II i III zawierają po cztery opakowania makaronu, natomiast zestaw z oliwą z oliwek został stworzony specjalnie z myślą o pasjonatach południowych smaków. Znajdziemy w nim bowiem aż pięć opakowań makaronów i dodatkowo oliwę z oliwek extra vergine wyprodukowaną we Włoszech. Niewielka z pozoru buteleczka o objętości 250ml wystarczy do przygotowania wielu apetycznych potraw. By delektować się wybornym smakiem Czanieckich Makaronów, wystarczy połączyć ugotowany al dente makaron z oliwą extra vergine i ziołami. Tak wykwintne danie nie potrzebuje żadnych dodatków. Zestawy Mix Makaronów są dostępne w sklepie internetowym firmy Czanieckie Makarony (www.sklep.makaron.pl). Mix Makaronów podarowany bliskiej osobie z pewnością będzie miłą niespodzianką i zachętą do odkrywania nowych dań z makaronem. Różnorodność makaronów w pudełkach sprawia, że każdy znajdzie swoją ulubioną potrawę na bazie świderków, kokardek czy łazanek.

 • 2012-03-08 | Komentarze: 0

  Mix od Czanieckich Makaronów

  Firma Czanieckie Makarony dołączyła do swojej oferty zestawy Mix Makaronów w eleganckich opakowaniach, które świetnie nadają się na upominek dla miłośników domowej kuchni. Różnorodne rodzaje makaronów pozwolą stworzyć smaczne dania, nie tylko z kuchni polskiej. Gdy zabraknie inspiracji, warto skorzystać z przepisów zamieszczonych na opakowaniach – 8 ciekawych propozycji opatrzonych zdjęciami z pewnością zachęci do kulinarnych eksperymentów.

 • 2011-12-20 | Komentarze: 0

  Tradycyjnie jajeczne makarony na wigilijnym stole

  Firma POL - MAK proponuje tradycyjne, 4–jajeczne, wałkowane makarony: ŁAZANKI i GNIAZDA WSTĄŻKI, które dzięki połączeniu sprawdzonej, polskiej receptury wyrobu jak i zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji są gwarancją znakomitego, domowego smaku. Makarony te doskonale sprawdzą się na świątecznym stole pośród tradycyjnych, wigilijnych potraw oraz jako doskonały element uzupełniający codziennego menu.

 • 2011-11-04 | Komentarze: 0

  Geometria smaku - Łazanka od Czanieckich Makaronów

  Łazanki można przygotować na wiele sposobów. Jednak najczęściej przyrządza się je na ciepło z kapustą i grzybami. Dla osłody można szybko przygotować słodką wersję Łazanek z makiem, miodem i bakaliami. Niezależnie od tego, z czym podane - Łazanki od Czanieckich Makaronów zawsze smakują wybornie.

 • 2011-04-14 | Komentarze: 0

  Bezstresowa Wielkanoc z HELIO

  Okres przed świętami Wielkanocnymi to czas nieustającej, przedświątecznej gorączki. To czas, kiedy każda pani domu chce zaskoczyć rodzinę i przyjaciół nowym pomysłem na mazurek, makowiec, kutię czy łazanki z makiem. Tylko ... ten odwieczny brak czasu.

 • 2009-11-30 | Komentarze: 0

  Łazanki z kapustą i grzybami Virtu

  Łazanki to jeden z tych smaków, które towarzyszą nam od dzieciństwa. Wersji na przyrządzanie tego dania jest wiele i pewnie każda polska gospodyni domowa ma swój ulubiony przepis.

 • 2009-10-08 | Komentarze: 0

  BIO makarony Niro

  Firma Niro oferuje dwa rodzaje certyfikowanego makaronu ekologicznego z orkiszu

 • 2009-10-08 | Komentarze: 0

  Nowe szaty Goliarda, nowe Nitki Domowe

  Tradycyjnego makaronu nie trzeba nikomu przedstawiać. Ciężko zapomnieć smak babcinego rosołu z najlepszym makaronem na świecie – domowym, samodzielnie ugniecionym na drewnianej stolnicy. Ten właśnie smak próbujemy potem odtworzyć przez całe życie. Odnajdziemy go w produktach marki Goliard, które zawsze smakują, jak przygotowane w domowej kuchni.

Strona 1 z 1
 1