Zimowy seans z HELIO

2014-12-11

Jesień i zima w mediach to czas premier i nowości. Po letnim "sezonie ogórkowym" od września zaczyna się jesienne szaleństwo. Ulubione seriale, programy kulinarne i rozrywkowe, ale przede wszystkim - filmy, filmy, i jeszcze raz filmy...to one umilą nam coraz zimniejsze dni i długie wieczory.

Jesień i zima w mediach to czas premier i nowości. Po letnim "sezonie ogórkowym" od września zaczyna się jesienne szaleństwo. Ulubione seriale, programy kulinarne i rozrywkowe, ale przede wszystkim - filmy, filmy, i jeszcze raz filmy...to one umilą nam coraz zimniejsze dni i długie wieczory.

Marka HELIO dla wszystkich kochających dobrą rozrywkę w domowym zaciszu przygotowała nowość - popcorn do mikrofalówki w dwóch znakomitych smakach solonym i maślanym, które zostały uzyskane dzięki odpowiednio dobranym proporcjom składników. Oba produkty dostępne są w opakowaniach o gramaturze 90 gram, w sam raz na sporą porcję dla domowników. Opakowanie foliowe utrzymane w kolorze granatu i głębokiego błękitu z paskiem taśmy filmowej na etykiecie to nawiązanie do kinowej rozrywki w najlepszym hollywoodzkim stylu.

Odcinek 1 - Strzelanina w mikrofali...
Popularny na całym świecie popcorn to ziarna pękającej kukurydzy, starannie wyselekcjonowane i uprzednio wysuszone. Przygotowanie tej smacznej przekąski od HELIO jest wyjątkowo łatwe i szybkie - wystarczy z foliowego opakowania wyciągnąć papierową torebkę i włożyć do mikrofalówki na 2-4 minuty (zależnie od ustawionej mocy mikrofalówki). Po wyjęciu z mikrofali możemy zacząć seans z pysznym popcornem i jego nieodłącznym "kinowym" aromatem. Nowościami HELIO możemy zajadać się bezpośrednio z torebki, a do tego nie musimy zmywać naczyń.

Goście w progu...czyli znasz ten scenariusz

Popcorn doskonale sprawdza się w sytuacjach kryzysowych. Znasz ten scenariusz - goście w progu - a Ty nie masz ich czym poczęstować. Bez paniki, paczka popcornu HELIO Cię uratuje ;-), tym bardziej, że recepturę tych przekąsek opracowano tak, aby zmaksymalizować ilość "wystrzeliwujących" ziaren kukurydzy. A jeśli dodać, że kukurydza prażona jest uboga w cukier to zajadanie się popcornem wejdzie Ci w nawyk.

Ziarno historii...
Oficjalnie ojczyzną popcornu są Stany Zjednoczone, ale najstarsze prażone ziarna znaleziono w Nowym Meksyku, mają one ponad 5600 lat. Walory popcornu poznali już starożytni Indianie. Prawdopodobnie został wynaleziony przez przypadek. Pewnego razu jeden z Indian uprawiających kukurydzę przewrócił się i kilka kolb wpadło do ogniska. Ziarna kukurydzy zmieniły się w popcorn, który Indianie szybko polubili.


Orientacyjna cena półkowa:

Popcorn solony HELIO (90g) : 1, 99 zł
Popcorn maślany HELIO (90g) : 1,99 zł

Odwiedź nas: www.HELIO.pl
Polub nas na: https://www.facebook.com/HelioBakalie

Źródło: SUPERB Communications

Extra

2015-06-16 12:02:12 | Komentarze: 0

Sposób na zainteresowanie marką? Akcje in-out

Próby zaistnienia w świadomości konsumenta, a także zapamiętanie przez niego danej marki na dłużej, mogą być realizowane na rozmaite sposoby. Skuteczną metodą stają się akcje tzw. „in-out”, w które chętnie angażują się sieci supermarketów.

10 rzeczy, których nie wiesz o żółtym serze

Ekspresowa kuchnia marki Rolnik

Kapusta - królowa polskich warzyw

Walentynki w kolorze czekolady

Święto Babci i Dziadka. Pomysł na prezent last minute

Świąteczna uczta z Majonezem Kieleckim Omega-3

Ciasta i desery Delecta w kampanii sponsorskiej

Zaoszczędź światu miliony butelek z SodaStream

Na grzyby!