Zielona herbata z kawałkami truskawek w ofercie POSTI

2011-08-31

Firma POSTI, od 50 lat obecny na polskim rynku producent herbat, poszerzyła swoją ofertę o nowość – Zieloną herbatę z kawałkami truskawek. Nowy produkt będzie dostępny na rynku od połowy września.

Nowość firmy POSTI to połączenie wysokiej jakości zielonej herbaty z kawałkami truskawek, niespotykane dotąd na rynku napojów gorących. Kompozycja ta daje aromatyczny napar o subtelnie owocowym smaku, odpowiedni na każdą porę dnia. Główny składnik Zielonej herbaty z kawałkami truskawek POSTI – zielona herbata – stanowi również gwarancję wysokiej wartości prozdrowotnej przygotowywanego z niej napoju.
- Produkt przygotowaliśmy z myślą o oczekiwaniach naszych konsumentów, którzy szukają nowych, atrakcyjnych smaków herbat. Jest propozycją odpowiednią również dla tych, którzy preferują zieloną herbatę z dodatkami, łagodzącymi jej specyficzny smak – mówi Magdalena Ciężkowska, Kierownik ds. Marketingu i Rozwoju w firmie POSTI.

Zielona herbata z kawałkami truskawek POSTI dostępna będzie w sprzedaży od połowy września 2011 roku. Do każdego opakowania dołączona zostanie tematyczna, zapachowa zawieszka samochodowa.
Zielona herbata z kawałkami truskawek POSTI
Waga: 40 g (20 torebek x 2 g)
Cena: 3,20 zł

Więcej informacji: www.posti.pl , www.sklep.posti.pl  • Herbata

    Gość: Martyna | 2011-09-05 08:46:35

    Ciekawe jakby smakowała w wersji na zimno :) Ja ostatnio w takich gustuję, w końcu końcówka tego lata nawet była ciepła :) Znalazłam świetne przepisy tutaj www.klub.dilmah.pl/blog i testuję je we wszystkich wersjach jakie polecają :)

Dodaj komentarz