Zapakują na Salonie

2009-11-26

Kilka linii pakujących owoce, warzywa, zioła oraz produkty regionalne dla gospodarstw ekologicznych będzie można zobaczyć podczas zbliżającej się drugiej edycji Salonu Pro-Horti. Pokazy te prezentować będzie firma Multivac.

W ciągu czterech dni, od 11 do 14 lutego, niezbędne wyposażenie i najnowsze rozwiązania dla ogrodnictwa, sadownictwa oraz upraw pod osłonami zaprezentują firmy z całej Polski. Od traktorów sadowniczych, poprzez opryskiwacze, podłoża do upraw, drzewka i krzewy owocowe po nawozy, donice i palety – to pokrótce zakres ekspozycji jaki będzie można zobaczyć podczas Salonu Kontraktacji Ogrodniczych PRO-HORTI.Dwa pierwsze dni poznańskich Kontraktacji dedykowane są profesjonalistom: 11 lutego program wydarzeń skierowany będzie do największych gospodarstw ogrodniczych, sadowników oraz plantatorów warzyw, natomiast 12 lutego wydarzenia dedykowane są studentom uczelni o profilu ogrodniczym.

Salon odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a patronatu branżowego udzieliły mu Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej oraz Krajowego Forum Chłodnictwa.

Więcej informacji na www.pro-horti.pl
Aktualności

2020-09-04 12:01:50 | Komentarze: 0

Szczypta wiedzy o pieprzach

Pieprz to, obok soli, najbardziej znana przyprawa na całym świecie i stosowana w niemal każdej kuchni. Nie tylko podkreśla smak potraw, ale ma też właściwości prozdrowotne, dlatego po młynek z czarnymi ziarnami warto sięgać jak najczęściej. A co z innymi wersjami kolorystycznymi? Marka Appetita podpowiada, jak ich używać i jak uratować zbyt pieprzne dania!

„Grześki świecą przykładem” w loterii z okazji powrotu do szkoły

25. Urodziny Wafli Familijnych – loteria konsumencka

Ishida: Nowe modele zwiększające możliwości pakowania owoców

Naturalne suplementy odchudzania. Przypraw dietę z Appetitą

Grześki latem nie pływają w czekoladzie!

Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU – nowość w ofercie produktów smakowych marki

Illy stawia na naważarki od Ishida

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?