Z KANGUREM na Targi Packaging Innovations

2015-03-13

9-10 kwietnia 2015 r. już po raz siódmy w Hali Expo XXI w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Packaging Innovations – największa impreza tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej.

W tym roku pomiędzy przedstawicielami branży opakowaniowej nie zabraknie także spółki KANGUR ELECTRONICS - polskiego producenta drukarek przemysłowych. Już 9 kwietnia na stoisku D20 zapoznać będzie można się z bardzo zaawansowanym technologicznie urządzeniem znakującym, które stanowi bardzo zaawansowane technologicznie, lecz równocześnie proste w użytkowaniu rozwiązanie - NeoJET.
Nazwa drukarki nie jest przypadkowa, bowiem niektóre z funkcji NeoJET wydają się wykraczać w przyszłość znaną z filmów science fiction. Tymczasem drukarka NeoJET jest jak najbardziej realną odpowiedzią na potrzeby firm produkujących oraz konfekcjonujących towary.

Oprogramowanie NeoJET pozwala na projektowanie dowolnych dynamicznych obrazów nadruków bezpośrednio za pomocą kontrolera. Zamieszczać można np. zmieniającą się datę, godzinę, automatycznie ustawiany offset daty (np. w przypadku zamieszczania daty ważności), kody dwuwymiarowe z dynamicznie zmieniającą się zawartością, liczniki, numery partii, serii i wiele innych. W łatwy i szybki sposób można dodawać wszystkie elementy graficzne, np. logo, miniatury zdjęć produktów, wymagane oznaczenia itd.
To tylko niektóre z wielu różnorodnych zdolności drukarki NeoJET. Najlepszym rozwiązaniem jest przekonanie się na własnych oczach co potrafi to urządzenie - Packaging Innovations 2015 (Warszawa).

Źródło: Ilona Kurcz

Aktualności

2020-09-04 12:01:50 | Komentarze: 0

Szczypta wiedzy o pieprzach

Pieprz to, obok soli, najbardziej znana przyprawa na całym świecie i stosowana w niemal każdej kuchni. Nie tylko podkreśla smak potraw, ale ma też właściwości prozdrowotne, dlatego po młynek z czarnymi ziarnami warto sięgać jak najczęściej. A co z innymi wersjami kolorystycznymi? Marka Appetita podpowiada, jak ich używać i jak uratować zbyt pieprzne dania!

„Grześki świecą przykładem” w loterii z okazji powrotu do szkoły

25. Urodziny Wafli Familijnych – loteria konsumencka

Ishida: Nowe modele zwiększające możliwości pakowania owoców

Naturalne suplementy odchudzania. Przypraw dietę z Appetitą

Grześki latem nie pływają w czekoladzie!

Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU – nowość w ofercie produktów smakowych marki

Illy stawia na naważarki od Ishida

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?