Wielki konkurs Przedsiębiorstwa Wyrobów Cukierniczych ODRA S.A.

2007-05-22

Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych ODRA S.A. rozpoczyna wielki konkurs dla dzieci i rodziców pod nazwą „ELSY ROZDAJĄ NAGRODY”. Elsy to niskotłuszczowe ,owocowe cukierki w czterech smakach: kiwi, czarna porzeczka, pomarańcza i malina.

Konkurs trwa trzy miesiące – od 1 maja do 31 lipca 2007 r. Firma Odra przewidziała w swoim konkursie ponad 5000 atrakcyjnych nagród. Nagrodą główną jest wyjazd do paryskiego Disneylandu. Oprócz nagrody głównej można wygrać także laptopy, rowery górskie. Co trzecia osoba biorąca udział w konkursie otrzyma nagrodę gwarantowaną - zegarek lub piłkę plażową, co niewątpliwie podnosi atrakcyjnośc konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zebrać i przesłać do organizatora konkursu tylko pięć kuponów konkursowych z opakowań cukierków „Elsów”. Z myślą o dzieciach stworzony został również konkursowy serwis internetowy www.elsy.pl Znajdują się tam bieżące informacje dotyczące konkursu Odry oraz szereg atrakcji dla dzieci w postaci bajek, kolorowanek i gier o różnym stopniu trudności zarówno dla młodszych jak i dla starszych dzieci.

Specjalnie dla potrzeb serwisu stworzony został bajkowy świat Elsów, którego bohaterami są przesympatyczne Elsy o imionach Tara, Mimi, Puk i Tufi. www.elsy.pl to bezpieczny serwis internetowy dla dzieci. Konkurs Odry to bardzo atrakcyjna promocja zarówno firmy jak i samego produktu. W sklepach pojawiły się materiały promocyjne w postaci plakatów i ulotek informujących o konkursie.