Waniliowa kawa Anatol - nowość od Delecty

2009-08-03

Delecta rozbudowuje asortyment kaw zbożowych Anatol, wprowadzając na rynek Anatola o smaku wanilii. Charakterystyczny zapach wanilii nadaje jej wyrazisty, słodki aromat i delikatną nutę smakową. Produkt jest dostępny w sprzedaży w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od czerwca br.

Pojedyncze opakowanie zawiera 20 ekspresowych torebek kawy zbożowej o smaku wanilii. Saszetkę wystarczy zalać wrzątkiem i zaparzać przez kilka minut, by otrzymać aromatyczny napój. Anatola można podawać na ciepło i na zimno, z dodatkami smakowymi czy bitą śmietaną.

Kawy zbożowe Anatol Delecta kieruje między innymi do osób, które ze względów zdrowotnych chcą lub powinny ograniczyć spożycie kawy naturalnej, kobiet w ciąży, karmiących mam, oraz dzieci.

Walory dietetyczne wszystkich kaw zbożowych Anatol (w ofercie znajdują się wersje: klasyczna, mocna i o smaku wanilii) potwierdza pozytywna opinia Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Produkty spełniają międzynarodowe zalecenia żywieniowe określone wymogami programu „Wiem co wybieram”, do którego należy cała linia kaw Anatol Delecty.

Wprowadzeniu produktu na rynek towarzyszy między innymi kampania informacyjna na łamach prasy.

Producent: Rieber Foods Polska S.A.
Produkt: Anatol kawa zbożowa o smaku wanilii (20 torebek)
Sugerowana cena det.: 1,99 zł.
EAN: 5900983014214