Wafle Pszeniczne GRANEX – z pełnego ziarna polskich zbóż

2011-07-28

Firma Granex wprowadziła do swojej oferty nowatorski produkt – Wafle Pszeniczne. Stanowią idealne rozwiązanie dla osób dbających o sylwetkę oraz dobrą kondycję organizmu, będąc jednocześnie skarbnicą niezbędnych składników odżywczych.

Wafle Pszeniczne firmy GRANEX to jedyne na rynku wafle wytwarzane z pełnego ziarna wyłącznie polskich zbóż. Przy niewielkiej wartości kalorycznej charakteryzują się wysoką zawartością niezbędnych składników odżywczych – protein, węglowodanów, wapnia, magnezu, a zwłaszcza błonnika pokarmowego, odpowiedzialnego za prawidłowe działanie układu pokarmowego. Jego zawartość w przypadku Wafli Pszenicznych GRANEX jest aż 40% wyższa niż w ryżu. Wartość tę osiągnięto dzięki zastosowaniu w produkcji pełnego ziarna – jego łuski, bielma i zarodka. Cecha ta odróżnia Wafle Pszeniczne GRANEX od dostępnych na rynku produktów niepełnoziarnistych, tworzonych zazwyczaj jedynie z bielma ziarna.
Połączenie przystępnej formy oraz wyjątkowego smaku Wafli Pszenicznych GRANEX z ich właściwościami zdrowotnymi tworzy z nich idealną przekąskę – zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Poręczne, lekkie opakowanie wafli pozwala delektować się nimi o każdej porze dnia i w każdym miejscu.

Wafle Pszeniczne
Producent: Granex
Waga: 100 g
Cena: ok. 2,20 zł