WINIARY POMYSŁ NA… soczysty gulasz

2012-03-30

Do pokaźnego już worka z soczystymi pomysłami wrzucamy kolejny wariant – WINIARY POMYSŁ NA… soczysty gulasz. Od dzisiaj to tradycyjne danie będzie można przygotować w zupełnie nowy sposób: w piekarniku bez dodatku tłuszczu. Gulasz w nowym wydaniu gwarantuje, że wszystko co najlepsze zostaje w woreczku, dzięki czemu otrzymujemy: soczyste mięso w idealnie doprawionym, gęstym i aromatycznym sosie. To perfekcyjne danie dla całej rodziny, które może przygotować każdy!

Gulasz z woreczka bez dodatku tłuszczu: możliwe!

Gulasz to uwielbiane przez Polaków danie, jednak rodzinne receptury wraz z sekretnym sposobem na przyrządzenie tej potrawy, tak, aby mięso było soczyste i miękkie, są trudne i czasochłonne. Z pomocą przychodzi marka WINIARY, proponując zupełnie nowy, wygodny sposób przygotowania gulaszu w woreczku z piekarnika, bez dodatku tłuszczu. WINIARY POMYSŁ NA… soczysty gulasz to zaskakujące rozwiązanie, dzięki któremu długotrwałe gotowanie potrawy zamieniamy na wygodne pieczenie gulaszu w piekarniku. W woreczku pozostaje wszystko co najlepsze, dzięki czemu uzyskujemy idealnie doprawione, soczyste mięso w gęstym sosie.

Gwarancja udanego obiadu, który może przygotować każdy

Nowość WINIARY POMYSŁ NA… soczysty gulasz gwarantuje, że obiad zawsze się uda. Prosty sposób przygotowania potrawy sprawia, że teraz każdy może podjąć się tego zadania. Na opakowaniu znajduje się lista składników potrzebnych do przyrządzenia smacznego dania i prosty przepis na jego przygotowanie, a w samej torebce mieszanka przypraw, która pozwoli nadać mięsu doskonały smak i uzyskać gęsty, aromatyczny sos.

Jak przygotować gulasz w piekarniku? To bardzo proste! Wystarczy pokrojone mięso i warzywa włożyć wraz
z keczupem do załączonego woreczka. Następnie dodać specjalnie dobrane przyprawy, zamknąć woreczek zapinką i w żaroodpornym naczyniu włożyć do rozgrzanego piekarnika. Pieczenie gulaszu nie wymaga ciągłego doglądania, w międzyczasie możemy przygotować lekką i zdrową sałatkę lub poczytać książkę.

WINIARY POMYSŁ NA… obiad każdego dnia!

WINIARY POMYSŁ NA… soczysty gulasz to kolejna propozycja marki, która pozwala przygotować smaczny obiad. Produkty WINIARY POMYSŁ NA… to aż dziesięć pomysłowych propozycji na pyszne dania, przyrządzone bez dodatku tłuszczu. Dodatkowo każdy, kto lubi eksperymentować w kuchni, może dowolnie komponować świeże składniki i cieszyć się domowym smakiem swoich ulubionych dań, zaskakując najbliższych autorską wersją tradycyjnych potraw. Wystarczy np.: dodać ulubione warzywa lub skorzystać z przepisów dostępnych na stronie www.winiary.pl. Kombinacji smakowych jest nieskończenie wiele!

Sugerowana cena produktu WINIARY POMYSŁ NA… soczysty gulasz z woreczka to ok. 3,60 zł.

Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach
ww. produktów na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.