Vegeta Mix do grilla - teraz w tubie!

2006-05-30

Podravka rozszerza swoja ofertę rynkową o nowy produkt – Vegetę Mix do grilla w tubie. Poręczna tuba zawiera 100 gram Vegety Mix do grilla, przyprawy doskonałej do wszelkiego rodzaju specjałów przygotowywanych na świeżym powietrzu. Dzięki niej wystarczy jeszcze tylko szczypta wyobraźni, aby nasze menu było oryginalne, smaczne i zdrowe.

Specjalnie dla zwolenników grillowania Podravka wprowadza na rynek nowe, praktyczne opakowanie popularnej mieszanki przypraw. Tuba z Vegetą Mix do grilla będzie dostępna w sklepach na terenie całego kraju już od początku czerwca. Ten rodzaj opakowania jest bardziej poręczny niż standardowe torebki przypraw i wygodny w używaniu zarówno podczas domowego grilla jak i weekendowych wyjazdów na łono natury. Szczelne zamknięcie tuby zabezpiecza przyprawę przed wilgocią, a różnej wielkości otwory dozownika pozwalają stosować Vegetę Mix do grilla w sposób indywidualny, zależny od upodobań kulinarnych każdego smakosza.
Vegeta Mix do grilla to specjalistyczna mieszanka, która wzbogaci smak przyrządzanych potraw o intrygujący, ziołowy aromat. W jej skład wchodzą: czosnek, kolendra, biała gorczyca, czerwona papryka, majeranek, gałka muszkatołowa, czarny pieprz, goździki, szałwia, rozmaryn, ziele angielskie, kardamon oraz suszona marchew i cebula. To kompozycja przypraw pasująca zarówno do dań mięsnych, rybnych jak i warzywnych. Gruboziarnista struktura Vegety Mix do grilla zapewnia długotrwały, intensywny aromat przyprawy i atrakcyjny wygląd doprawionych nią, grillowanych dań.
Dostępność sprzedaży:
Vegeta Mix do grilla w tubie o pojemności 100g, kosztuje ok. 4,00 zł i będzie w sprzedaży od początku czerwca br. w sklepach detalicznych, a także super- i hipermarketach na terenie całego kraju.
Sezon grillowy może stać się dobrą okazją by zaskoczyć zaproszonych gości swoimi umiejętnościami kulinarnymi. Podravka proponuje zatem by wypróbować przepisy na łatwe i zarazem smaczne danie z mięsa mielonego. Jego przyrządzenie nie jest trudne, a unikalny smak z pewnością oczaruje niejednego smakosza.