Urządzenia piekarniczo-cukiernicze w nowej ofercie Uniscale

2012-02-28

Firma Uniscale, specjalista ds. dedykowanych rozwiązań dla sieci handlowych i przemysłu spożywczego rozszerza swoją ofertę o produkty skierowane do branży piekarniczo-cukierniczej.

W odpowiedzi na rozwój tego sektora rynku w Polsce Uniscale nawiązało współpracę z trzema renomowanymi markami Bertrand-Puma, Pavailler oraz CFi, których urządzenia będą od tej pory sprzedawane w wyłącznej ofercie firmy w Polsce. Tak jak w przypadku innych produktów w portfolio, oprócz dystrybucji Uniscale ma do zaoferowania również pełen pakiet usług serwisowych oraz sprzedaż części zamiennych.

- W Uniscale od lat stawiamy na najlepszych, bo dobrze rozumiemy zależność pomiędzy wysokiej jakości nowoczesnym sprzętem a efektywnością prowadzonego biznesu. Zarówno w przypadku rynku handlu detalicznego, jak i przemysłu spożywczego inwestowanie w technologicznie zaawansowane i sprawdzone urządzenia przekłada się na wzrost zadowolenia końcowego klienta względem oferowanych usług czy produktów, a co za tym idzie również wzrost sprzedaży. A klient branży piekarniczo-cukierniczej jest szczególnie wrażliwy na jakość kupowanych produktów. Właściwości odżywcze, świeżość a przede wszystkim smak to kryteria, których konsument nie odpuści. Jeśli raz kupiony chleb czy ciasto nie spełni jego oczekiwań możemy być pewni, że drugiej szansy na jego przekonanie nie będzie. Tylko sprzęt uznanych producentów i marek daje pewność, że oferowane wypieki będą tym czego poszukują nawet najbardziej wymagający konsumenci. Podpisując umowę o współpracy z Bertrand-Puma, Pavailler oraz CFi chcieliśmy mieć pewność, że również my jako dystrybutor damy naszym klientom taką gwarancję – opowiada Winicjusz Wojciechowski, dyrektor ds. sprzedaży.

Bertrand-Puma to producent urządzeń przede wszystkim cukierniczych, którego historia sięga aż 1952 roku. Jej specjalnością są miksery i maszyny do wyrabiania ciasta, które cieszą się uznaniem na całym świecie – zarówno międzynarodowych sieci handlowych, jak i profesjonalnych wytwórców ciast. Wszystkie urządzenia są niezwykle proste w obsłudze i nie wymagają skomplikowanych procedur wdrożenia czy złożonych szkoleń personelu. W wyłącznej ofercie Uniscale w sprzedaży są:

• Maszyny do wyrabiania zaczynu
• Miksery planetarne
• Miksery widełkowe
• Misowe spulchniacze ciasta
• Miksery spiralowe z głowicą stałą i unoszoną
• Porcjowniki hydrauliczne o przekroju kwadratowym i okrągłym
• Automatyczne porcjowniki ciasta, Fermentatory pośrednie, Formierze
• Maszyny do wałkowania ciasta
• Akcesoria do mikserów i maszyn do przygotowywania ciasta oraz narzędzia do krojenia

Specjalnością firmy Pavailler są z kolei profesjonalne piece i piekarniki do pieczenia chleba. Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom stawianym przez konsumentów względem nabywanego pieczywa (szczególnie w Polsce!) firma przy stałej konsultacji z najlepszymi w branży opracowała serię urządzeń, które nie tylko ułatwiają codzienna pracę piekarzy, ale i sprawiają, że otrzymany produkt końcowy charakteryzuje się najwyższymi walorami smakowymi i odżywczymi. Korzystanie ze sprzętów Pavailler przekłada się ponadto na oszczędności finansowe wynikające z ich efektywności energetycznej niezależnie od tego czy są one zasilane energią elektryczną czy paliwem gazowym. W ofercie Uniscale znajdują się m.in.:

• Cyklotermiczne piece półkowe
• Piece wielopółkowe (w tym elektryczne piece półkowe typu OPALE jedno i dwudrzwiowe, a także piece półkowe modułowe)
• Piece rurowe strumieniowe
• Piece rusztowe obrotowe (w tym elektryczne piece rusztowe)
• Elektryczne piece konwekcyjne ( w tym piece modułowe)
• Akcesoria dla pieców rusztowych, półkowych, półkowych modułowych i konwekcyjnych
Trzecią marka, z którą w ostatnim czasie nawiązała współpracę firma Uniscale to CFi specjalizująca się w produkcji urządzeń do przechowywania półproduktów dla branży piekarniczo-cukierniczej. CFi oferują m.in. różnego rodzaju spowalniacze fermentacji wraz z akcesoriami, szafy piekarskie, komory do konserwacji oraz agregaty do szybkiego i głębokiego zamrażania. Istotą rozwiązań CFi jest nowoczesna technologia, która sprawia, że oferowane wyroby piekarskie czy ciastkarskie zachowują dłużej świeżość bez uszczerbku dla ich wartości odżywczych i smaku. W ramach współpracy z CFi Uniscale oferuje:
• Schładzacze wody przepływowej i zbiornikowej
• Mierniki i mieszalniki wody
• Spowalniacze fermentacji
• Szafkowe spowalniacze fermentacji dla ciast i dla dla pieczywa
• Akcesoria dla spowalniaczy fermentacji: wózki, półki, ruszty i inne
• Szafy piekarskie tradycyjne, na kółkach i stopkach
• Stoły robocze Szafy i komory do konserwacji w dodatniej temperaturze Szafy i komory do konserwacji w ujemnej temperaturze
• Agregaty do zamrażania i konserwacji
• Szafy do szybkiego głębokiego zamrażania i schładzania

W ramach rozszerzenia portfolio produktów o urządzenia dla branży piekarniczo-cukierniczej Uniscale poza sprzedażą, oferuje części zamienne do wszystkich urządzeń marek Bertrand-Puma, Pavailler i CFi oraz kompleksowe usługi serwisowe, w tym doradztwo pod kątem optymalizacji wykorzystania urządzeń, przegląd gwarancyjny, naprawę, konserwację i regulację , a także inspekcję urządzeń pod kątem przepisów BHP i wymogów legislacyjnych. W ramach obsługi Uniscale odpowiada również za szkolenie personelu, które jest gwarancją bezpieczeństwa obsługi urządzeń i jeszcze bardziej efektywnego ich użytkowania.

Więcej informacji na www.uniscale.pl

Świat spożywki

2015-04-01 14:10:06 | Komentarze: 0

Złote jajo polskiej gospodarki – branża drobiarska

Mimo rosyjskiego embarga nałożonego w zeszłym roku między innymi na drób i jaja, polska branża drobiarska ma się całkiem dobrze i nic nie wskazuje na to, aby miało się coś zmienić. Polscy producenci coraz częściej i chętniej handlują z zagranicznymi partnerami, a zamknięcie rynku rosyjskiego tylko nasiliło tę tendencję.

Jesz mało chleba? Sprawdź dlaczego warto to zmienić!

Wegetarianizm i jego odmiany

Herbata na dzień dobry – śniadaniowe propozycje marki Czas na Herbatę

Kanapki "po kielecku"

Wielka moc w małym produkcie, czyli dlaczego warto sięgać po ziarenka

Żelatyna CYKORII

Po cygańsku

Życie pełne zdrowia i smaku – ser topiony Beauty z błonnikiem marki LACTIMA

Pożywny i słodki poranek z konfiturą malinową marki Schwartau Extra