Truskawkowy Mix do śmietany Delecta

2016-05-25

Delecta rozszerza portfolio przypraw do ciast i deserów o nową propozycję – Mix do śmietany o smaku truskawkowym – jedyny na rynku produkt, zapewniający sztywną konsystencję ubijanej śmietany oraz nadający jej smak i kolor truskawkowy. Oferta z wysokim potencjałem sprzedażowym nie tylko w sezonie owocowym.

Lato sprzyja konsumpcji lekkich deserów i ciast z owocami i bitą śmietaną. Mix do śmietany o smaku truskawkowym dodany do 250 ml ubijanej kremówki sprawia, że śmietanka zachowuje sztywną konsystencję, nie podchodzi wodą oraz zyskuje smak i kolor truskawek (za sprawą naturalnego barwnika). Dodatkowo mix doskonale zapobiega przesiąkaniu spodów biszkoptowych przez krem lub owoce. Idealnie komponuje się z truskawkami, wyśmienicie sprawdza się również w połączeniu z innymi owocami.

Mix do śmietany o smaku truskawkowym Delecta jest dostępny w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od 26 kwietnia br. w sugerowanej cenie detalicznej ok. 0,90 zł/szt.

Producent: Bakalland S.A. (www.delecta.pl)
Produkt: Mix do śmietany o smaku truskawkowym Delecta (13 g)
Cena det.: ok. 0,90 zł/szt.

Życzymy udanych wypieków! Pamiętaj… w pieczeniu najbardziej ceni się dobre intencje.
Piecz śmiało dla innych… ot tak… prosto z serca.

Źródło: kmc  • Ukraina.Rafinada cukier buraczany,trzcinowy,bialy krysztal 1,5 zl/kg

    Igor Woropai / Europart Kijow,Ukraina | 2016-07-02 10:14:38

    Ukraina.Rafinada cukier buraczany,trzcinowy,bialy krysztal 1,5 zl/kg.Pakowany papierowa torbe,worki.Naturalny, surowy,drobny w saszetkach,rafinowany i skrystalizowany,prasowany w kostki.Latwo rozpuszczajacy sie,wielkosc kostki odpowiada standartowej lyzecze.Paczkowany 250,500,850g.Produkujemy na zamowienie private label pod marka wlasna klienta artykuly spozywcze,dodatki slodzace z etykieta od 5tys.szt opakowan roznej gramatury.Slodziki, fruktoza,puder z dodatkiem syropu oraz zywnosc kuchnia organiczna,ryz,krupy,platki,maka,makaron,chleb ryzowy,sol morska. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
    Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Dodaj komentarz