Truskawkowa oferta limitowana od Delecty

2010-04-27

W limitowanej ofercie na lato Delecta wprowadza na rynek dwa truskawkowe smaki: Sernik błyskawiczny truskawkowy i Śnieżkę truskawkową. Nowe produkty są dostępne w sprzedaży od 26 kwietnia 2010. Jest to oferta z potencjałem wysokiej rotacji w sezonie letnim.

Sernik błyskawiczny truskawkowy to delikatne ciasto na zimno, którego przygotowanie nie wymaga pieczenia. Sernik udekorowany galaretką lub podany w pucharkach ze świeżymi truskawkami, stanie się znakomitym deserem w upalne popołudnie. W sezonie letnim produkt cieszący się dużym zainteresowaniem konsumentów, ze względu na unikalny smak oraz deserowy charakter.

Śnieżka truskawkowa - puszysty deser na bazie mleka, który z powodzeniem zastąpi bitą śmietanę. Jedyna smakowa Śnieżka truskawkowa na półce.

W standardowej ofercie ciast na zimno, Delecta poleca także klasyczny sernik oryginalny z waniliową nutą oraz sernik jogurtowy na bazie naturalnego jogurtu. Asortyment Śnieżek obejmuje trzy pozycje: Śnieżkę oryginalną, z kawałkami czekolady oraz o smaku krówki.


Produkt: Sernik błyskawiczny truskawkowy (195 g)
Sugerowana cena det.: 5,90 zł.
EAN: 5900983004604

Produkt: Śnieżka truskawkowa (56 g)
Sugerowana cena det.: 1,70 zł.
EAN: 5900983004598

Producent: Rieber Foods Polska S.A., www.delecta.pl