Targi INTERPIEK - POLGASTRO

2006-02-09

Kolejna edycja targów Artykułów Spożywczych, Maszyn i Urządzeń dla Piekarstwa, Cukiernictwa i Gastronomii "INTERPIEK - POLGASTRO", Bydgoszczy 16–18 lutego 2006r. Tegoroczna edycja organizowana jest przy współpracy z Akademią Techniczno-Rolniczą w Bydgoszczy, Uniwersytetem Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie, Cechem Rzemiosł Spożywczych w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorską Izbą Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Stowarzyszeniem Rzemieślników Piekarstwa RP, Stowarzyszeniem Cukierników, Karmelarzy i Lodziarzy RP oraz wydawnictwami branżowymi i portalami internetowymi.

Oferta targów prezentowana przez producentów i dystrybutorów obejmuje m.in. maszyny, urządzenia, wyposażenie i akcesoria dla zakładów produkcyjnych, restauracji, barów, hoteli i sklepów; surowce, produkty i dodatki spożywcze oraz środki transportu i oprogramowanie komputerowe.

W zeszłorocznej edycji targów „INTERPIEK – POLGASTRO” na powierzchni wystawienniczej ponad 1600m2 wzięło udział 99 wystawców z całej Polski. Targi odwiedziło ponad 6500 gości, w tym również z Litwy, Białorusi, Ukrainy, Niemiec, Austrii i Francji.

W tegorocznej edycji targów zapowiedzieli swój udział czołowi polscy producenci i dystrybutorzy, co gwarantuje odwiedzającym szeroką ofertę produktową. Organizatorzy przygotowali bogaty program wydarzeń w tym wiele nowości. Na uwagę zasługuje cykl seminariów branżowych skierowanych do piekarzy, cukierników i gastronomików na temat zasad i możliwości działania polskich producentów na rynku rosyjskim, niemieckim, angielskim i amerykańskim.
Natomiast tematyka referatów przygotowanych na Ogólnopolską Konferencję „Żywienie człowieka – Inżynieria maszyn” będzie dotyczyła innowacji w zakresie żywności i żywienia oraz europejskich strategii bezpieczeństwa i jakości żywności.

Targom w Bydgoszczy tradycyjnie towarzyszyć będą liczne imprezy branżowe wśród których wymienić należy:
- Ogólnopolski Konkurs Wyrobów Piekarskich i Cukierniczych "Smak Polskiego Pieczywa"
- Mistrzostwa Piekarzy i Cukierników Regionu Kujawsko - Pomorskiego
- Puchar Kulinarny SAWO 2006 - Konkurs Kulinarny "Zielone Czapki Bonduelle Junior" dla uczniów szkół gastronomicznych
- Warsztaty lodziarskie oraz warsztaty kawowe prowadzone przez najlepszych polskich baristów
- Turnieje uczniów w zawodzie piekarz i cukiernik
- Forum Piekarskie i Cukiernicze
- pokazy, degustacje, konkursy dla publiczności.

Najlepsze wyroby zgłoszone do targowych konkursów, nagrodzone zostaną „Złotymi Medalami” Targów Bydgoskich SAWO.

Targi "INTERPIEK-POLGASTRO" posiadają certyfikat "Targi z rekomendacją Polskiej Korporacji Targowej".

www.sawo.pl
Aktualności

2019-12-04 11:59:44 | Komentarze: 0

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

W tym roku w ramach kampanii świątecznej marka Pepsi przygotowała dla konsumentów coś specjalnego. Zamiast standardowej reklamy, marka stworzyła bajkowy mini film, w którym opowiada własną historię świątecznych przygotowań w wydaniu elfów Pepsi. W filmie wzięła udział plejada polskich gwiazd: Maciej Musiał (Elf Kelfin), Wiktoria Gąsiewska (Elfka Ewka), Adam Fidusiewicz (Elf Elfis), Kacper Młynarkiewicz (Elf Rafaelf) oraz… tutaj niespodzianka dla tych, którzy obejrzą. Jest też smaczek w postaci ukrytych w filmie cameo znanych influencerów marki: Jakoba Kosela, Lary Gessler i Adama Wiejaka. Premiera spotu przewidziana jest na 6 grudnia 2019 roku na YouTube oraz na antenie Telewizji Polsat w trakcie Mikołajkowego Charytatywnego Bloku Reklamowego.

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?

Wyzwanie Smaku Pepsi – gorące weekendy pełne smaku i dobrej zabawy

Muzyka Smakuje Lepiej z Lay’s - zabierz paczkę na festiwal! Pierwsza muzyczna kampania marki Lay’s

Marka Lay’s ruszyła z nowym konkursem – do wygrania aż 490 nagród o łącznej wartości prawie pół miliona złotych, w tym codziennie iPhone 8.

Zdrowe smarowanie bez tłuszczów trans

Żyj kolorowo! Lubelska w nowej odsłonie!

Targi Technologii Spożywczych Warsaw Food Tech 2017

Brześć intensyfikuje współpracę z Biedronką

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations