Dodaj ofertę za darmo

Soplica z alkomatem

2009-11-24

Soplica, jedna z najstarszych polskich wódek, już wkrótce dostępna będzie w limitowanej edycji - z dołączonym alkomatem. Pojawienie się produktu na rynku jest kontynuacją działań w ramach akcji „Alko-Casco. Alkomat w każdym aucie”, której celem jest zwrócenie uwagi na problem nieświadomej nietrzeźwości oraz popularyzacja alkomatu jako narzędzia służącego do pomiaru zawartości alkoholu w organizmie. Marka Soplica przekazała już kierowcom 18 000 alkomatów. Teraz rozda wraz z produktem dodatkowy milion. Promocyjne opakowanie wódki Soplica z alkomatem dostępne będzie w sklepach już pod koniec listopada!

Alkomaty z wódką Soplica
Jak pokazują badania zlecone przez markę Soplica - co piątemu kierowcy pijącemu alkohol przynajmniej raz w miesiącu, zdarzyło się prowadzić samochód mimo braku pewności, czy jest trzeźwy. Teraz, dzięki dołączonym do butelek wódki Soplica alkomatom, kierowcy będą mogli zweryfikować swoje - czasem błędne - założenie, czy rzeczywiście mogą już prowadzić. Alkomaty dodawane do butelek wódki Soplica to proste i praktyczne urządzenia. Łatwa obsługa urządzenia sprawia, że każdy kierowca będzie mógł szybko sprawdzić, czy poziom alkoholu w jego organizmie jest na tyle niski, że może bezpiecznie siąść za kierownicę. Jego rozmiar sprawia, że można go mieć zawsze przy sobie. Kierowca, który ma wątpliwości, czy może prowadzić, może szybko i łatwo skorzystać z tego małego alkomatu i podjąć odpowiedzialną decyzję.

Alko- Casco. Alkomat w każdym aucie
CEDC, jako firma odpowiedzialna społecznie, już drugi rok prowadzi akcję społeczną „Alko- Casco. Alkomat w każdym aucie”, która porusza problem „nieświadomie nietrzeźwych kierowców”, czyli osób, które z reguły postępują odpowiedzialnie, ale brak odpowiednich narzędzi - alkomatu, sprawia, że nie wiedzą, czy upłynęło wystarczająco dużo czasu od momentu, kiedy ostatnio spożywali alkohol. W pierwszym etapie kampanii, za pośrednictwem partnerów: Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego, kościoła oraz policji, firma przekazała młodym kierowcom 18 000 alkomatów. Teraz wraz z produktem rozda dodatkowy milion tych przydatnych urządzeń.

Soplica jedna z najstarszych polskich wódek
Soplica to wódka o delikatnym smaku i zapachu, która od lat cieszy się rosnącą popularnością wśród konsumentów. Tworzona od roku 1891 z najwyższej klasy spirytusu produkowanego z wielkopolskiego zboża, łączy w sobie polskie tradycyjne wartości i znakomity aromat, co sprawia, że jest jedną z najszybciej rosnących marek lokalnych na świecie. Wyjątkowe zestawianie składników decyduje o jej szczególnym charakterze
i harmonijnej kompozycji smakowo-zapachowej.

Cena sugerowana:
Soplica 0,5l + alkomat = 19.99 pln
Soplica 0,7l + alkomat = 25.99 pln

CEDC jest największym producentem wódki w Polsce i produkuje m.in.: takie marki wódek jak Absolwent, Żubrówka, Bols i Soplica. CEDC obecnie eksportuje Żubrówkę na wiele rynków na świecie, w tym do Stanów Zjednoczonych, Anglii, Francji i Japonii. CEDC również produkuje dystrybuuje Royal Vodka, najlepiej sprzedającą się wódkę na Węgrzech, oraz produkuje wódkę Parliament, wiodącą marką wódki z segmentu premium w Rosji.

CEDC jest także największym dystrybutorem i importerem pod względem wartości napojów alkoholowych w Polsce. W Polsce, CEDC działa za pośrednictwem 17 centrów dystrybucyjnych i 87 składów handlowych. CEDC importuje także wiele wiodących na świecie marek, w tym takie marki jak: wina Carlo Rossi, wina Concha y Toro, brandy Metaxa, koniak Remy Martin, Guiness, wina Sutter Home, whisky Grant’s, Jagermeister, E&J Gallo, bourbon Jim Beam, Sierra Tequila, whisky Teachers, Campari, Cinzano, Skyy Vodka i Old Smuggler.


 • Alkomat

  Gość: Daro31 | 2011-07-12 15:16:05

  Alkomat był niesprawny, ale po rozkręceniu znalazłem przyczynę - rozlutowany jeden z biegónów baterii. Teraz dziala. To tania cińszczyzna więc trzeba poprawiać. Testowałem po browarkach.. działa. :) Pytanie czy można na nim polegać, bo okarze się że misio poda ci swój alkomA i WYKAŻE.

 • soplica

  Gość: obserwator | 2011-05-06 15:36:55

  Ale z Polaków robią wariatów , takie urządzonko przydało by się dla nierobów w sejmie , pijaków wstrętnych!

 • alkomat

  Gość: janusz | 2010-02-04 18:32:18

  kupiłem wódke soplica z alkomatem -ale alkomat nie działa to jest bubel POZDRAWIAM

Dodaj komentarz