Sertop – więcej niż zadowalające efekty

2015-02-04

Rok 2014 był niezwykle owocnym rokiem dla naszej firmy - mówi Tomasz Kania, Dyrektor ds. handlowych Sertop. - W oparciu o liczne projekty, konsekwentnie budowaliśmy wizerunek marki SERTOP jako nowoczesnej i dynamicznej, a zarazem opartej na tradycji.Nasze działania, mające na celu zwiększenie sprzedaży eksportowej i rozwój marki Sertop poza granicami naszego kraju, przyniosły więcej niż zadowalające rezultaty. Niewątpliwy wpływ na tę sytuację miało wsparcie, jakie otrzymaliśmy w ramach Programów Operacyjnych Innowacyjnej Gospodarki na lata 2007-2013, dzięki którym kontynuowaliśmy udział w dwóch projektach – Paszport do Eksportu oraz Program Promocji Polskich Specjalności Żywnościowych. Pierwszy z tych projektów (Paszport do Eksportu) obejmował m.in. Kraje Nadbałtyckie oraz Bałkany. W ramach drugiego projektu wzięliśmy udział w trzech dużych międzynarodowych imprezach targowych: Sial China, Polagra Food oraz Sial Paris, które zaowocowały współpracą z nowymi Klientami. Między innymi dzięki tym projektom eksport stanowił w 2014 roku ponad 32% wartości sprzedaży ogółem.

W drugiej połowie roku zadbaliśmy także o wzmocnienie wizerunku naszej firmy na rodzimym rynku, nie tylko w handlu nowoczesnym, ale także tradycyjnym. Rozpoczęliśmy realizację nowego projektu sprzedażowego, który – mamy nadzieję - pozwoli na lepsze dotarcie do partnerów biznesowych w całej Polsce. Już teraz widać pierwsze efekty naszych działań, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Na szczególne podkreślenie w roku 2014 zasługuje poszerzenie i udoskonalenie naszej oferty o nową linię serków topionych „Jak Dawniej”, nawiązującą nie tylko szatą graficzną, ale i składem do tradycyjnych produktów sprzed lat a także ponowienie limitowanej serii serka smażonego z koperkiem, która cieszy się dużym entuzjazmem wśród miłośników naszych serów smażonych.

Źródło: PR CLUB

Aktualności

2020-05-27 12:17:37 | Komentarze: 0

Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU – nowość w ofercie produktów smakowych marki

W kwietniu br. na rynku pojawiła się nowość w ofercie smakowej od Żywiec Zdrój – Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU. Produkt ten to połączenie krystalicznej, górskiej wody źródlanej z naturalnymi aromatami, bez cukru i kalorii. Nowość skierowana jest do osób poszukujących produktów o wyrazistym, słodkim smaku, a jednocześnie wybierających produkty bez kalorii. Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU dostępny jest w regularnej sprzedaży w trzech wariantach smakowych – truskawki, cytryny i arbuza.

Illy stawia na naważarki od Ishida

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?

Wyzwanie Smaku Pepsi – gorące weekendy pełne smaku i dobrej zabawy

Muzyka Smakuje Lepiej z Lay’s - zabierz paczkę na festiwal! Pierwsza muzyczna kampania marki Lay’s

Marka Lay’s ruszyła z nowym konkursem – do wygrania aż 490 nagród o łącznej wartości prawie pół miliona złotych, w tym codziennie iPhone 8.

Zdrowe smarowanie bez tłuszczów trans

Żyj kolorowo! Lubelska w nowej odsłonie!

Targi Technologii Spożywczych Warsaw Food Tech 2017