Sertop ponownie w Chinach!

2015-04-27

Ponad 2700 wystawców a wśród nich Sertop! Tyski producent serków topionych przygotowuje się na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Spożywczych SIAL CHINA, które odbędą się na początku maja w Shanghaju.

– Doświadczenia z poprzedniego roku, kiedy debiutowaliśmy na rynku chińskim pokazały, że jest to rynek bardzo otwarty na polskie produkty - mówi Aneta Będkowska Kierownik Biura Marketingu i Współpracy z Klientem SERTOP. - Chcemy powtórzyć ubiegłoroczny sukces i poszerzyć zdobyte już kontakty handlowe. Umożliwi nam to dofinansowanie z funduszy unijnych Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 w ramach Branżowego Programu Promocji Branży Polskich Specjalności Żywnościowych a konkretnie projekt "Wsparcie działań eksportowych Spółki SERTOP na wybranych rynkach", którego głównym zadaniem jest wzmocnienie konkurencyjności gospodarki poprzez poprawę wizerunku polskiej gospodarki wśród partnerów międzynarodowych a także wypromowanie polskich specjalności eksportowych.
Nasze stoisko, tak jak w poprzednim roku będzie znajdowało się w sektorze polskich firm. Zapraszamy do jego odwiedzenia!

Źródło: PR CLUB