Słoneczna Mella na lato

2007-07-28

Opis produktu: Jutrzenka wprowadza nowy owocowy koktajl smakowy – Galaretki w cukrze – Mella Summer. Letnie orzeźwienie zapewnią Mella Summer – mix 4 smaków oraz Mella Summer, galaretki o smaku pomarańczowym i cytrynowym.

Mella Summer, galaretki w cukrze, mix 4 smaków to wariacja na temat smaków, kolorów i kształtów. To specjalna propozycja dla konsumentów szukających różnych wrażeń smakowych. W 200 gramowym opakowaniu znajdziemy kwaśne zielone jabłko, czerwoną wykwintną wiśnię, soczystą pomarańczową brzoskwinię i słodką żółtą gruszkę – wszystko zatopione w pysznej galaretce otulonej delikatnym cukrem.

Jutrzenka – lider segmentu wafli rodzinnych – odpowiada na stale rosnące wymagania konsumentów wprowadzając nowe produkty zgodnie z obowiązującymi trendami rynkowymi. Familijne Extra to propozycja skierowana do wszystkich ceniących wyjątkowe i ciekawe połączenia smaków.

Dla konsumentów ceniących bardziej tradycyjne smaki owocowe mamy osobną propozycję, czyli Mella Summer, galaretki w cukrze o smaku cytrynowym i pomarańczowym. Soczystą pomarańczę i kwaskową cytrynę łatwo odróżnić po wyrazistych barwach i zdecydowanych smakach. Łączy je kształt galaretki – nawiązujący do kawałka owocu.

Nowa propozycja Jutrzenki, lidera w segmencie galaretek w czekoladzie, to poszerzenie oferty Mella oraz wyjście naprzeciw oczekiwaniom tych konsumentów, którzy lubią galaretki bez czekolady. Letnia propozycja od Melli jest idealną orzeźwiającą przekąską na letnie upalne dni. Marka Mella zyskuje na świeżości, poprzez wprowadzenie nowości staje sie bardziej nowoczesna. Wprowadzenie galaretek w cukrze to również minimalizacja w wrażliwości marki na sezonowość oraz zwiększenie rotacji marki Mella w okresie letnim.

Mella Summer Mix 4 smaków. Galaretki w cukrze 200g / KOD EAN: 5900352008127
Mella Summer o smaku pomarańczowym i cytrynowym. Galaretki w cukrze 200g / KOD EAN: 5900352008134

Opakowanie:
Opakowanie 200g

Sugerowane ceny:
Sugerowana cena detaliczna za opakowanie 200g - 4,50 pln

Producent:
Jutrzenka S.A. - www.jutrzenka.com.pl