Sól w produktach Mispol S.A. jest bezpieczna

2012-03-07

W związku z niepokojem konsumentów spowodowanym obecnością soli przemysłowej w nieujawnionych wciąż produktach spożywczych, Mispol S.A. wydał stosowne oświadczenie. Dowiadujemy się z niego, że firmy, od których producent pozyskuje sól są sprawdzone i bezpieczne.

Firma Mispol S.A. informuje, iż do produkcji wyrobów używała soli warzonej oraz peklosól, której dostawcą jest firma STANWES TRADE Sp. z o.o. w Łomży.
,,Przedsiębiorstwo STANWES jest importerem soli warzonej NaCL spożywczej pochodzącej z Zakładów OAO MOZYRSOL w Mozyrze, Rep. Białoruś. Sól spożywcza z tych zakładów posiada odpowiednie certyfikaty, dopuszczające produkt do obrotu na terenie UE i jest produkowana z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa żywności” – oświadcza kierownictwo Mispol S.A.

Oświadczenie Mispol S.A. oraz Mozyru wraz z dokumentem potwierdzającym jakość stosowanej soli spożywczej można pobrać pod adresem:
http://www.goodonepr.pl/ftp/MispolSOL.rar

Aktualności

2020-09-04 12:01:50 | Komentarze: 0

Szczypta wiedzy o pieprzach

Pieprz to, obok soli, najbardziej znana przyprawa na całym świecie i stosowana w niemal każdej kuchni. Nie tylko podkreśla smak potraw, ale ma też właściwości prozdrowotne, dlatego po młynek z czarnymi ziarnami warto sięgać jak najczęściej. A co z innymi wersjami kolorystycznymi? Marka Appetita podpowiada, jak ich używać i jak uratować zbyt pieprzne dania!

„Grześki świecą przykładem” w loterii z okazji powrotu do szkoły

25. Urodziny Wafli Familijnych – loteria konsumencka

Ishida: Nowe modele zwiększające możliwości pakowania owoców

Naturalne suplementy odchudzania. Przypraw dietę z Appetitą

Grześki latem nie pływają w czekoladzie!

Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU – nowość w ofercie produktów smakowych marki

Illy stawia na naważarki od Ishida

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?