RICOLA - FUNKCJONALNE CUKIERKI ZIOŁOWE – smak, orzeźwienie i bogactwo 13 ziół w każdym cukierku!

2013-11-15

Ricola AG jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych producentów produktów ziołowych na świecie. Firma dystrybuuje oryginalne szwajcarskie artykuły, takie jak krople ziołowe, herbaty czy pastylki do ssania do ponad 50 krajów. Priorytetem firmy jest dostarczać konsumentom najwyższej jakości produkty, do wytwarzania których używane są jedynie zioła, pochodzące z ekologicznych upraw. Pilnie strzeżone metody przetwarzania gwarantują natomiast niezmiennie doskonały smak, do wyboru – łagodzący lub odświeżający.

Cukierki RICOLA
Takie właśnie właściwości wykazują cukierki ziołowe Ricola. W ich skład wchodzi 13 rodzajów ziół, rosnących na dzikich terenach szwajcarskich gór, skomponowanych dla orzeźwienia lub ukojenia bólu gardła. Ziołowe cukierki Ricola nie zawierają cukru a do wyboru są aż cztery smaki:

- Cukierki Alpin Fresh w swoim składzie posiadają m.in. miętę pieprzową, tymianek czy babkę lancetowatą - stworzone zostały dla zwolenników mocnych, wyraźnych i silnie orzeźwiających smaków.

- Cukierki Żurawina – to propozycja dla tych, którzy poza orzeźwieniem w cukierkach na gardło szukają też naturalnej słodyczy. Cukierki Żurawina w swoim składzie zawierają wyciąg z aronii i czarnego bzu a także miętę pieprzową, tymianek i babkę lancetowatą.

- Cukierki Melisa - o delikatnym słodkim smaku z nutką odświeżającej cytryny są idealne dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim działanie łagodzące połączone z soczystym owocowym smakiem.

- Cukierki Ziołowe – stworzone zostały dla miłośników delikatnego ukojenia i naturalnych ziołowych smaków firma Ricola wytwarza je w niezmienny sposób od 1940 roku.

Wszystkie z nich przyniosą ulgę w bólu gardła, pomogą też rozprawić się z chrypą i kaszlem. Cukierki ziołowe Ricola rozpoznać można po kolorowym, estetycznym i łatwym w otwieraniu oraz zamykaniu pudełeczku, a także – oczywiście – po niepowtarzalnym smaku.

www.indexfood.pl, Marka: Ricola, poj:75 g, Cena: ok. 3,99 pln.

Źródło: Pr solution

Ciekawostki

2014-01-08 16:43:50 | Komentarze: 0

Jedz ser żółty zimą – 3 powody

Zimą zasadniczo polecane przez dietetyków są kasze oraz owoce i warzywa. Produktów, które dodadzą nam siły i uzupełnią brakujące witaminy i minerały, jest jednak o wiele więcej. Jednym z nich jest ser żółty - zdradzamy, jakie ma właściwości i dlaczego nie powinno go zabraknąć w naszym zimowym jadłospisie.

Kapary i karczochy - z czym to się je?

Zdrowe, ekologiczne szkło TERMISIL – idealne do pieczenia ciast i własnego chleba!

Pieczenie w naczyniu żaroodpornym Grill&Drop jest takie proste!

Ochrona pszczół i motyli, czyli producenci żywności w trosce o środowisko

Bądź eko także w kuchni!

Życie kręci się wokół wody

Skąd pochodzi Twoja ryba?

Student w wielki mieście - kulinarna szkoła przetrwania

„Whatever It Takes” – wina z misją