Różowe ciasta z Barbie od Delecty

2010-05-19

Delecta rozbudowuje asortyment ciast na licencji Barbie, adresowanych do mam i ich córek. Ofertę wzbogacą trzy nowe propozycje: Torcik bajkowy, Serduszko truskawkowe i Sernik księżniczki. Nowe ciasta to propozycja dla aktywnych konsumentek, które do wspólnej, rodzinnej zabawy w pieczenie pragną zaangażować swoich bliskich.

Asortyment obejmuje kompletne zestawy do wypieku atrakcyjnych, różowych ciast. Prosta receptura pozwala osiągnąć znakomity, cukierniczy wypiek z udziałem dziecka. Produkty są w pełni naturalne, bez dodatku konserwantów i sztucznych barwników.

Torcik bajkowy
to biszkopt z bitą śmietaną, truskawkową polewą i dekoracyjną cukrową posypką. Dzięki szablonowi umieszczonemu na rewersie opakowania, w prosty sposób można udekorować wierzch ciasta oryginalnym wizerunkiem Barbie.

Serduszko truskawkowe – torcik w kształcie serca, z musem truskawkowym, lukrową polewą i dekoracją z cukrowych perełek. Atrakcyjny kształt serca i prosta receptura pozwoli przygotować okazjonalne ciasto na urodzinowe przyjęcie.

Sernik księżniczki – ciasto na zimno z malinową galaretką i różową polewą. Dzięki instrukcji zdjęciowej, krok po kroku, umieszczonej z tyłu opakowania, dziecko z mamą wykona ciasto w kształcie lalki Barbie.

Wszystkie opakowania ciast z wizerunkiem Barbie kryją na wewnętrznej stronie niespodzianki dla najmłodszych: wycinanki, łamigłówki oraz wiele innych atrakcji.

Trzy nowe ciasta z Barbie Delecta są dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od 26 kwietnia 2010.

Producent: Rieber Foods Polska S.A. www.delecta.pl

Produkt:
Torcik bajkowy (288 g) Sugerowana cena det. 6,89 zł, EAN: 5900983004765
Serduszko truskawkowe (380 g) Sugerowana cena det. 6,89 zł EAN: 5900983004758
Sernik księżniczki (195 g) Sugerowana cena det. 6,89 zł EAN: 5900983004741