PrzySnack wśród karnawałowych dań! Nowe produkty marki LISNER

2011-01-25

Marka Lisner rozszerzyła ofertę przekąsek śledziowych PrzySnack o kolejne smaki oraz wprowadziła większą pojemność produktów. Nowe 250 gramowe PrzySnacki dostępne są w sześciu wariantach smakowych – śledzik po wiejsku z cebulką, po korsarsku z chilli, po szwedzku z rodzynkami, po włosku z suszonymi pomidorami, z pesto lub z ogórkiem i czosnkiem.

PrzySnacki Lisner to połączenie najwyższej jakości śledzi atlantyckich, warzyw oraz odpowiednio dobranych przypraw i ziół. Jako alternatywa dla bardzo popularnych wśród polskich konsumentów koreczków śledziowych w oleju, produkty te stanowią obowiązkową pozycję w karnawałowym menu. Porcja drobnych kawałków śledzia pozwala na spożywanie PrzySnacka bezpośrednio z opakowania, w charakterze przekąski, a także umożliwia wygodne i szybkie przygotowanie uroczystej potrawy. Dzięki wyszukanym połączeniom smakowym nowe produkty Lisner staną się inspiracją do tworzenia kulinarnych hitów wśród karnawałowych dań.

Brak konserwantów w składzie PrzySnacków gwarantuje świeże i zdrowe danie gotowe do spożycia zaraz po otwarciu.

NOWOŚĆ! PRZYSNACKI 250 g
Zakres cenowy produktów: 4,90 – 5,49 zł.

PrzySnack śledzik po wiejsku z cebulką – klasycznie podany śledzik
w oleju z cebulką o łagodnym smak - w zalewie olejowej
i w otoczeniu drobno posiekanej cebulki nabiera ostrzejszego smaku.

PrzySnack po korsarsku - śledzik w oleju w czerwonym, pikantnym tonie chilli z dodatkiem cebulki to gratka dla wielbicieli ostrych przekąsek.

PrzySnack śledzik po szwedzku z rodzynkami - wyrazisty smak śledzia w towarzystwie słodkich rodzynek i ostrej cebulki to wyborne połączenie dla smakoszy ryb w słodkawej oprawie.

PrzySnack śledzik po włosku z suszonymi pomidorami - tradycyjny śledzik z cebulką inspirowany kuchnią śródziemnomorską to aromatyczna przekąska dedykowana wielbicielom włoskich smaków.

PrzySnack śledzik z ogórkiem i czosnkiem – to wyszukane połączenie śledzika z ogórkiem marynowanym i płatkami czosnku - w asyście natki pietruszki, koperku, szczypiorku i papryki stanie się hitem każdego stołu.

PrzySnack śledzik z pesto - wyborna kombinacja smaków
w śródziemnomorskim klimacie – wyrazisty śledź z aromatycznym sosem pesto stanowi świetną opcję na urozmaicenie menu.

Pozostałe dostępne w ofercie PrzySnacki:
śledzik po wiejsku, kaszubsku oraz orientalny z zielonym pieprzem dostępne są w wersji 125 gramowej i cenie około 4 zł.