Dodaj ofertę za darmo

Produkty Marwit docenione w prestiżowych konkursach

2018-02-21

Spółka Marwit została uhonorowana trzema prestiżowymi nagrodami. Firma zdobyła tytuły SuperBrands Polska Marka 2018, Jakość Roku 2017 w kategorii produkt, a także Gazeli Biznesu.

SuperBrands to największe niezależne badanie polskich marek, w którym kluczowym kryterium jest współczynnik poleceń danego brandu. Laureatów konkursu wyłania się co roku na podstawie analizy opinii 10 tysięcy konsumentów. W badaniu określa się siłę marki, liczbę jej poleceń oraz odradzeń. Marwit został wyróżniony tytułem SuperBrands Polska Marka 2018 w kategorii „Napoje – soki, nektary i napoje owocowe”.

Produkty Marwit uhonorowano też Europejskim Certyfikatem Jakość Roku 2017. Tytuł nadawany na podstawie wieloetapowej weryfikacji to efekt docenienia wszystkich wyrobów marki – świeżych soków, surówek, zup, sałat „1,2,3”, „Marwitek” oraz smoothie.

Dużym osiągnięciem jest również uplasowanie się spółki w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce – Gazele Biznesu. Zestawienie przygotowywane przez „Puls Biznesu” uwzględnia firmy, które m.in. istnieją na rynku nieprzerwanie od ponad trzech lat i notują wzrost przychodów w badanym okresie.

- To ogromne wyróżnienie i wielki powód do dumy. Przyznane nagrody motywują nas jednocześnie do dalszej pracy i sprostania wymaganiom klientów. Od lat udowadniamy, że docenianie naszej firmy nie jest dziełem przypadku. Traktujemy te nagrody również jako wyzwanie – mówi Anna Pawłowska-Kruzińska, Kierownik ds. Marketingu.

Marwit Sp. z o.o. to największy producent świeżych soków w Polsce. Firma istnieje na rynku od 1993 roku. Jest właścicielem takich marek jak Marwit, Witmar oraz Ogrody Natury. W przeszłości uhonorowano ją takimi nagrodami jak „Złota Kareta” i tytułem „Teraz Polska”. Marwit został też liderem wśród producentów soku w rankingu Równi w Biznesie przygotowywanym przez Polską Izbę Handlu.
2018-03-12 12:41:07 | Komentarze: 0

Dlaczego ciasto rośnie? Trzy spulchniacze wypieków

Proszek do pieczenia, soda i drożdże to trzy najbardziej popularne składniki wypieków, dzięki którym ciasto rośnie i nabiera odpowiedniej konsystencji. Działanie spulchniające zawdzięczają swoim chemicznym lub naturalnym właściwościom. Jak działają i w jakich wypiekach każdy z nich sprawdza się najlepiej?

Rozkochaj się w buraku na wiosnę!

Dzięki tym owocom zachowasz młodość na dłużej. Witaminowe bomby idealne na Dzień Kobiet

Sok NFC Ogrody Natury z grejpfrutów w nowej odsłonie

Polacy wracają do tradycyjnych smaków

Koniec z nudnymi przekąskami

Poznaj Ogrody Natury w nowej odsłonie!

Detektor nieszczelności – Ishida AirScan. Zabezpieczona jakość technologii MAP.

Kolory zdrowia Marwit. Bordowy to sprawne krążenie!

Elastyczny system Ishida efektywnym wsparciem przetwórstwa drobiu