Produkt na medal – Mak mielony marki BackMit nagrodzony!

2014-03-13

W ramach konkursu „Produkt na medal”, organizowanego corocznie przez czasopismo „Pani Domu”, nagradzane zostają najlepsze dostępne na rynku produkty z branży spożywczej. W tym roku wnikliwej analizie fachowców poddano prawie trzysta artykułów, spośród których wybrano faworytów w dwudziestu trzech kategoriach. Wśród produktów do pieczenia wyróżniono Mak Mielony marki BackMit.

W czasach, gdy każdego dnia na rynku pojawiają się niezliczone nowości produktowe, niełatwo jest wybrać te, które dzięki zawartości wysokiej jakości składników są nie tylko najsmaczniejsze, ale i najlepsze dla naszego zdrowia. Dlatego też liczne plebiscyty przyznające wyróżnienia obecnym na rynku produktom mogą posłużyć jako wiarygodne kryterium ich oceny. Jedną z wiodących inicjatyw, mających na celu wyróżnienie najlepszych artykułów z branży spożywczej, jest konkurs „Produkt na Medal” organizowany przez czasopismo „Pani Domu”. Do udziału w trzeciej edycji zgłoszone zostały nowości produktowe roku 2013, które niewątpliwie zasługują na uwagę i zaufanie klientów. Dzięki kompetencji ekspertów wyłoniono spośród nich ścisłe grono faworytów.

W kategorii produkty do pieczenia wyróżniono Mak Mielony marki BackMit, który za sprawą swoich wyjątkowych właściwości - nie wymaga dodatkowego płukania, namaczania i wielokrotnego mielenia, przyspiesza przyrządzanie najpopularniejszych makowych specjałów, przez co stanowi niezastąpiony składnik tradycyjnej polskiej kuchni. Doskonały smak, wysoka jakość i oszczędność czasu poświęconego na pieczenie, to tylko niektóre z jego licznych walorów. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że mak ten jest doskonale oczyszczonym 100% naturalnym produktem, bogatym w niezbędne dla zdrowia witaminy. Wszystkie te zalety czynią z Maku Mielonego BackMit prawdziwy „Produkt na Medal”!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma VOG Polska Sp. z o.o. powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą KRESTO- Polska. W 1999 pozyskała nowego właściciela VOG AG-austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. Przedsiębiorstwo VOG Polska Sp. z o.o. spełnia również wymagania International Food Standard (IFS) na poziomie wyższym. Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość produktów.

VOG Polska Sp. z o.o.
ul.Przemysłowa 8
96-100 Skierniewice
www.vog.pl
Aktualności

2019-12-04 11:59:44 | Komentarze: 0

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

W tym roku w ramach kampanii świątecznej marka Pepsi przygotowała dla konsumentów coś specjalnego. Zamiast standardowej reklamy, marka stworzyła bajkowy mini film, w którym opowiada własną historię świątecznych przygotowań w wydaniu elfów Pepsi. W filmie wzięła udział plejada polskich gwiazd: Maciej Musiał (Elf Kelfin), Wiktoria Gąsiewska (Elfka Ewka), Adam Fidusiewicz (Elf Elfis), Kacper Młynarkiewicz (Elf Rafaelf) oraz… tutaj niespodzianka dla tych, którzy obejrzą. Jest też smaczek w postaci ukrytych w filmie cameo znanych influencerów marki: Jakoba Kosela, Lary Gessler i Adama Wiejaka. Premiera spotu przewidziana jest na 6 grudnia 2019 roku na YouTube oraz na antenie Telewizji Polsat w trakcie Mikołajkowego Charytatywnego Bloku Reklamowego.

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?

Wyzwanie Smaku Pepsi – gorące weekendy pełne smaku i dobrej zabawy

Muzyka Smakuje Lepiej z Lay’s - zabierz paczkę na festiwal! Pierwsza muzyczna kampania marki Lay’s

Marka Lay’s ruszyła z nowym konkursem – do wygrania aż 490 nagród o łącznej wartości prawie pół miliona złotych, w tym codziennie iPhone 8.

Zdrowe smarowanie bez tłuszczów trans

Żyj kolorowo! Lubelska w nowej odsłonie!

Targi Technologii Spożywczych Warsaw Food Tech 2017

Brześć intensyfikuje współpracę z Biedronką

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations