Produkt Roku 2010 i Korona Turystyki 2010 dla produktów Hortex

2010-12-16

Już po raz szósty Reader’s Digest przyznał certyfikaty Produkt Roku – Wybór Czytelników, które otrzymały najpopularniejsze wśród czytelników miesięcznika produkty. W tym roku ten zaszczytny tytuł zdobyły zarówno soki jak i mrożonki Hortex. Ponadto soki Hortex zostały wyróżnione nagrodą Korona Turystyki 2010 przyznawaną najlepszym markom i produktom w branży turystycznej w plebiscycie magazynu i portalu Polska Wita.

Produkt Roku 2010
Certyfikat Produkt Roku – Wybór Czytelników przyznawany jest na podstawie badania prowadzonego wśród czytelników magazynu Reader’s Digest. W tym roku do udziału w nim zaproszono 40 000 osób, do których wysłano ankietę. Uczestnicy badania poproszeni zostali o wskazanie najczęściej kupowanych produktów z 60 kategorii. O zwycięstwie w plebiscycie Produkt Roku – Wybór Czytelników decydował spontaniczny, niczym niesugerowany wybór konsumenta.
Produkty Hortex zostały laureatem konkursu w dwóch kategoriach soki oraz mrożonki.

Korona Turystyki 2010
Nagroda Korona Turystyki 2010 przyznawana jest przez redakcję magazynu i portalu internetowego Polska Wita na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród czytelników. W badaniu respondenci proszeni byli o wskazanie najlepszej marki produktów i usług turystycznych w 40 kategoriach.

W kategorii soki i napoje Hortex otrzymał największą ilość głosów czytelników - ponad 30 procent otrzymując jednocześnie wyróżnienie Korona Turystyki 2010.

Aktualności

2018-10-09 13:05:17 | Komentarze: 0

Marka Lay’s ruszyła z nowym konkursem – do wygrania aż 490 nagród o łącznej wartości prawie pół miliona złotych, w tym codziennie iPhone 8.

Rozpoczął się konkurs marki Lay’s pod hasłem „Które Lay’s dziś wybierasz?”, w ramach którego konsumenci mają szansę codziennie wygrać nagrodę główną – iPhone 8 oraz inne atrakcyjne nagrody. Konkurs potrwa do 9 grudnia br. i został podzielony na 5 dwutygodniowych etapów, które odwołują się do skojarzeń nawiązujących do linii Lay’s m.in. wspólnego imprezowania czy męskich spotkań. W każdym etapie pojawia się nowe pytanie konkursowe i inny zestaw nagród do zdobycia.

Zdrowe smarowanie bez tłuszczów trans

Żyj kolorowo! Lubelska w nowej odsłonie!

Targi Technologii Spożywczych Warsaw Food Tech 2017

Brześć intensyfikuje współpracę z Biedronką

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

Cykoria Liderem Polskiego Biznesu

Wielkanoc po Chrzanowsku

Kolejne Święta za pasem

CYKORIA ambitnie w 2016 roku