Dodaj ofertę za darmo

Młynek do cukru pudru - słodka rewolucja rynku opakowań

Koncern Südzucker Polska, producent Cukru Królewskiego, jako pierwszy w Polsce wprowadza na rynek cukier puder w młynku. Innowacyjne opakowanie oznacza zerwanie z tradycją dodawania do cukrów pudrów antyzbrylaczy, ponieważ młynek jest gwarancją otrzymania idealnie sypkiej konsystencji produktu. Cukier puder w młynku to wynalazek tyleż praktyczny, co wygodny. Precyzja w dozowaniu zapewnia oszczędności w każdej kuchni.

Przeczytaj artykuł »

Nowości

2014-12-10 18:32:47 | Komentarze: 0

Przepełnione słodyczą i słońcem tropików spuffingowane BIO MANGO PUFFINS – nowa, rewolucyjna przekąska z owoców – jedyna na naszym rynku.

BIO Mango Puffins to 100% naturalne, suszone nowoczesną technologią owoce mango, które po pokrojeniu w plasterki zostały za pomocą unikalnego procesu puffingu pozbawione wody, przy jednoczesnym zachowaniu kształtu, objętości oraz naturalnych witamin i wartości odżywczych tego pysznego owocu. Dodatkowo zyskały cudowną chrupkość i lekkość stając się dzięki temu wygodną, pyszną, nowoczesną zupełnie naturalną i bezpieczną BIO przekąską, pełną prawdziwych owocowych witamin, którą bez ograniczeń mogą, a nawet powinni chrupać dorośli oraz dzieci.

Mrożona mieszanka GRZYBY LEŚNE z pomysłem DEVALDANO – dorodne, zdrowe, mrożone w całości leśne grzyby – smak i aromat najlepszych prawdziwych polskich grzybów przez cały rok

Kuchnia pełna smaku z Podravką

Najsłynniejszy owoc świata w szlachetnym wydaniu - ocet jabłkowy marki Ponti

Orzechowe święta – Tarte Orzechy włoskie, Tarte Orzechy laskowe i Tarte Migdały marki BackMit

Chwila relaksu z filiżanką herbaty „Chwila przy kominku” marki Czas na Herbatę

Niezbędnik na święta

Eliksir zdrowia najlepszej jakości – miody z serii Królowa Pszczół firmy CD

Devaldano przedstawia: Pomidory Suszone Z Borowikami w oleju

Naturalna, polska słodycz - Krem czekoladowy z orzechami i miodem Miodelka