Polmos Lublin rozpoczął dystrybucję Stock 84 w Polsce!

2008-05-19

Stock 84 jest jedną z najczęściej sprzedawanych brandy na świecie ! Dostępny niemal na wszystkich rynkach światowych, posiada walory smakowe, które docenili poza starym kontynentem również mieszkańcy m.in. Kanady, USA, Japonii, Tanzanii. Znana i ceniona na każdym kontynencie, cieszy się również ogromną popularnością w naszym kraju.

Trunek powstający na bazie najszlachetniejszych śródziemnomorskich win i dojrzewający w tradycyjnych dębowych beczkach, od ponad 122 lat powiększa grono swoich fanów i zwolenników. Niepowtarzalny smak wybierany przez miliony ludzi w najlepszych klubach i restauracjach świata - na rynku polskim od zawsze kojarzony jest z powiewem świeżości, europejskości oraz z modnymi miejscami. Pomimo upływu lat i coraz większej konkurencji na rynku niezwykle głęboki smak sprawia, że Stock 84 jest jedną z najpopularniejszych brandy w Polsce!

Konsumenci wybierają Stock 84 ze względu na delikatny aromat, subtelny smak, kojarzące się z nim uczucie rozluźnienia i swobody oraz na niezrównaną jakość. W osiągnięciu sukcesu rynkowego pomaga specjalna technologia produkcji polegająca m.in. na długotrwałym procesie destylacji i „odpoczynku”- wszystko po to, aby osiągnąć najwyższą jakość alkoholu.

Bursztynowy kolor, stylowa butelka wypełniona niepowtarzalną brandy i wysublimowana receptura – wszystko to stanowi doskonale rozpoznawalne cechy produktu cenionego na całym świecie.

Jak Polacy rozkoszują się brandy Stock 84? Jest towarzyszką wieczorów w gronie przyjaciół, nieodłącznym elementem domowych przyjęć i ważnym składnikiem udanego wieczoru spędzonego w klubie czy restauracji. Zawsze – gwarantem relaksu i doskonałej atmosfery!

Rekomendowana cena detaliczna: Stock 84 (poj.700ml, 38% vol.) – 52 zł, Stock 84 (poj.375ml, 38% vol.) – 33 zł

Polmos Lublin S.A. działa na rynku polskim od 1906 roku. Spółka produkuje i sprzedaje wyroby spirytusowe, w szczególności koncentruje swoją działalność na wytwarzaniu wódek gatunkowych. Obecnie Polmos Lublin jest trzecim największym producentem alkoholi w Polsce (według badań AC Nielsen, posiada 11% rynku). Wiodącymi markami w portfolio Polmosu Lublin są Wódka Żołądkowa Gorzka (lider w kategorii wódek kolorowych) oraz nowy produkt - Czysta de Luxe Żołądkowa Gorzka. • syf

  Gość: nvx | 2012-09-15 16:07:17

  Zgadzam się z przedmówcą. Nie wiem z czego robią ten "preparat" ale kilka lat temu była o wiele lepsza. Teraz, jak dla mnie, przegrywa w przedbiegach nawet z 5-letnią Pliska!

 • ściekstock

  Gość: lew | 2011-07-17 12:46:58

  gratuluje dystrybucja jekiegokolwiek towaru przez poskie firmy to KATASTROFA nie wiesz co pijesz i proponuje nazwe ściekstock!
  nie wierzysz kup we włoszech i w Polsce zamkij oczy i wypij nie kupisz więcej.

Dodaj komentarz