Pokonaj dolegliwości gardła siłami natury – ziołowe cukierki Ricola

2014-10-07

Spadki temperatury, chłodny wiatr oraz opady deszczu i śniegu sprawiają, że częściej jesteśmy narażeni na infekcje, szczególnie górnych dróg oddechowych. Aby zapobiec tego typu chorobom niezwykle ważna jest odpowiednia profilaktyka. Jednak zamiast od razu sięgać po chemiczne farmaceutyki powinniśmy wykorzystać zasoby jakimi obdarowuje nas natura. Doskonałym i niekonwencjonalnym sposobem na wzmocnienie zdrowia będą odpowiednio skomponowane mieszanki szwajcarskich ziół zamknięte w małych cukierkach.

Zdrowe gardło – naturalnie!

Nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego tak ważne jest, aby chronić osłabiony w zimnych miesiącach organizm. Czasem jednak nie wystarczy ciepłe ubranie, gdyż nie uchroni nas ono przed obecnymi wokół wirusami i bakteriami. Niezwykle ważnym aspektem w przypadku dolegliwości związanych z bólem gardła, kaszlem, czy chrypką jest właściwe nawilżenie górnych dróg oddechowych. Najczęściej sięgamy wówczas po tabletki, które bazują na chemicznych komponentach, nieraz dodatkowo podrażniających chory organ. Dlatego zanim zastosujemy radykalne metody powinniśmy sięgnąć po łagodniejsze środki, takie jak ziołowe cukierki Ricola, oparte wyłącznie na naturalnych, starannie wyselekcjonowanych składnikach i produkowanych według tradycyjnych szwajcarskich receptur. Wszystkie cukierki zawierają mieszankę 13 aromatycznych ziół uprawianych na górskich terenach Szwajcarii, bez użycia herbicydów, środków owado i grzybobójczych oraz nawozów sztucznych. Dzięki zawartości bogatych w witaminy wyciągów z ziół i owoców zapewniają odpowiednią dawkę substancji kojących i łagodzących - skutecznie działając na szeroki zakres dolegliwości związanych z przeziębieniem.

Słodka recepta

Zioła są od wieków stałym elementem naszych apteczek, najczęściej w postaci płynów, kropli, czy herbatek, które wykorzystuje się do naparów oraz inhalacji. Aby jednak zaoszczędzić sporo czasu na ich przygotowanie możemy wykorzystać równie zdrową, a przy okazji apetyczną alternatywę w postaci ziołowych cukierków Ricola. Są one skoncentrowaną formą najważniejszych dla zdrowia gardła roślin, t.j szałwia, tymianek czy mięta, wzbogaconych o walory smakowe i zapachowe. Cukierki Ricola dostępne są w czterech wersjach: Oryginalne ziołowe, Alpin Fresh, Melisa oraz Żurawina. Dzięki temu nawet osoby, które nie lubią intensywnego ziołowego smaku i aromatu będą mogły bez przeszkód skorzystać z ich zdrowotnych właściwości. Cukierki Ricola Alpin Fresh dodatkowo odświeżą nasz oddech, a bogaty owocowy smak cukierków Ricola Żurawina dostarczy nam odrobinę przyjemności podczas stresującego dnia. Warto również zwrócić uwagę, że produkt ten nie zawiera cukru, co jest niezwykle istotne dla diabetyków, sportowców i osób dbających o linię.

Cukierki Ricola produkowane według tradycyjnych szwajcarskich receptur są znane i cenione ze względu na zdrowotne i smakowe właściwości niemal na całym świecie. To skuteczna i naturalna alternatywa dla chemicznych farmaceutyków, dlatego warto wykorzystać je do profilaktyki i leczenia dolegliwości gardła.Po więcej informacji i inspirujących przepisów zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy.Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Corny i Schwartau.

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jana III Sobieskiego 98
62-030 Luboń k. Poznania
tel. (61) 810 60 90
fax (61) 810 50 62
office@indexfood.pl
www.indexfood.pl

Extra

2015-06-16 12:02:12 | Komentarze: 0

Sposób na zainteresowanie marką? Akcje in-out

Próby zaistnienia w świadomości konsumenta, a także zapamiętanie przez niego danej marki na dłużej, mogą być realizowane na rozmaite sposoby. Skuteczną metodą stają się akcje tzw. „in-out”, w które chętnie angażują się sieci supermarketów.

10 rzeczy, których nie wiesz o żółtym serze

Ekspresowa kuchnia marki Rolnik

Kapusta - królowa polskich warzyw

Walentynki w kolorze czekolady

Święto Babci i Dziadka. Pomysł na prezent last minute

Świąteczna uczta z Majonezem Kieleckim Omega-3

Zimowy seans z HELIO

Ciasta i desery Delecta w kampanii sponsorskiej

Zaoszczędź światu miliony butelek z SodaStream