Po cygańsku

2015-01-30

Świeże warzywa, aromatyczny zapach i pikantny smak… tak - to musi być sałatka z dodatkiem Sosu Kieleckiego cygańskiego WSP „Społem”! Danie to może okazać się dobrą propozycją nie tylko na codzienną przekąskę, ale także na przystawkę podczas karnawałowej imprezy!

Dlaczego lubimy sałatki? Przede wszystkim dlatego, że można je łatwo przygotować, są lekkie, różnorodne, a przede wszystkim smaczne. Wystarczy ulubiony rodzaj sałaty połączyć ze świeżymi warzywami i dressingiem, by móc cieszyć się ich pysznym smakiem.

Zwolennicy ostrej kuchni z pewnością chętnie urozmaicą swoje sałatki Sosem Kieleckim cygańskim. Zawarte w nim dojrzałe pomidory, cząsteczki papryki i cebuli, a także aromatyczne przyprawy dodadzą warzywnej kompozycji pikanterii. Potrawa przygotowana wg powyższych wskazówek będzie świetną przekąską na ostatkowe spotkanie w gronie przyjaciół i rodziny, a także smaczną propozycją na lunch do pracy.

Cena sugerowana Sosu Kieleckiego cygańskiego: 3,50 zł/270 g

Źródło: WSP SPOŁEM

Świat spożywki

2015-04-01 14:10:06 | Komentarze: 0

Złote jajo polskiej gospodarki – branża drobiarska

Mimo rosyjskiego embarga nałożonego w zeszłym roku między innymi na drób i jaja, polska branża drobiarska ma się całkiem dobrze i nic nie wskazuje na to, aby miało się coś zmienić. Polscy producenci coraz częściej i chętniej handlują z zagranicznymi partnerami, a zamknięcie rynku rosyjskiego tylko nasiliło tę tendencję.

Jesz mało chleba? Sprawdź dlaczego warto to zmienić!

Wegetarianizm i jego odmiany

Herbata na dzień dobry – śniadaniowe propozycje marki Czas na Herbatę

Kanapki "po kielecku"

Wielka moc w małym produkcie, czyli dlaczego warto sięgać po ziarenka

Żelatyna CYKORII

Życie pełne zdrowia i smaku – ser topiony Beauty z błonnikiem marki LACTIMA

Pożywny i słodki poranek z konfiturą malinową marki Schwartau Extra

Dieta na zimową porę