Piernikowe niedźwiadki – urocza nowość od niemieckiej marki KINKARTZ

2012-03-06

Uwaga! Uwaga! W najbliższym czasie należy przygotować się na zmasowane ataki brązowych niedźwiedzi!!! Ale spokojnie! Zupełnie nie ma się czego bać a raczej… Należy niecierpliwie oczekiwać misiowego natarcia, bo chodzi o zupełnie nowe, pyszne piernikowe misie Kinkartz!

Na sklepowych półkach pojawiła się właśnie absolutna nowość, czyli niezwykle urocza propozycja marki KINKARTZ - Piernikowe misie w czekoladzie. Niemiecka marka, należąca do Grupy Lambertz, jest przodującym producentem słodyczy, a jej specjalnością są właśnie pierniki. Chcąc przyspieszyć początek wiosny, mistrzowie – cukiernicy KINKARTZ obudzili niedźwiadki z zimowego snu. Na razie jednak tylko te w czekoladzie. Najnowsza propozycja zostanie z radością przyjęta nie tylko przez najmłodszych, ale zapewne wszystkich smakoszy słodkości w każdym wieku. Dlaczego? Ponieważ Piernikowe misie w czekoladzie KINKARTZ to uczta nie tylko dla podniebienia, ale także oczu.
Delikatne i aromatyczne wnętrze pierniczków zostało oblane najwyższej jakości mleczną czekoladą, która wprost rozpływa się w ustach, a zabawne buźki niedźwiadków poprawią humor każdemu obdarowanemu. W estetycznym, przyjaznym opakowaniu znajduje się 100g misiowych wypieków - w sam raz na małe misiowe co nieco, czyli słodki wesoły podwieczorek dla całej rodziny. Sugerowana cena sklepowa produktu to 2,50 zł.

www.lambertz.pl