Pieczarkowy Snack – nowy przysmak zaskakujący smakiem i aromatem

2009-11-20

Pieczarkowe Snacki to kolejne niebanalne przysmaki marki OLE!. Pieczarkowy Snack to linia pieczarek, zanurzonych z zalewach olejowych z dodatkiem ciekawych kompozycji smakowych i ziół. To właśnie wyszukane dodatki nadają każdemu z Pieczarkowych Snacków odmienny smak, aromat i kolor.

Pieczarkowy Snack to pomysł na szybką w przygotowaniu przekąskę, serwowaną samodzielnie lub w towarzystwie wędlin i serów. Może być on także inspiracją do powstania bardziej wyszukanych propozycji, atrakcyjnych dań cieszących się bogatym aromatem.

Pieczarkowy Snack pieczarki w oleju o smaku paprykowym to połączenie znanego i lubianego smaku pieczarki z delikatną nutą papryki. Propozycja dla tych, którzy cenią sobie łagodne i wyrafinowane smaki.

Pieczarkowy Snack pieczarki w oleju o smaku czosnkowym to połączenie znanego i lubianego smaku pieczarki z łagodnym czosnkiem. Propozycja dla tych, którzy cenią sobie delikatne i aromatyczne smaki.

Pieczarkowy Snack pieczarki w oleju o smaku curry to połączenie znanego i lubianego smaku pieczarki z egzotyczną kompozycją ziół tworzącą curry. Propozycja dla tych, którzy cenią sobie smak kuchni orientalnej.

Pieczarkowy Snack pieczarki w oleju krojone z ziołami to wyjątkowa propozycja dla poszukiwaczy smacznych i aromatycznych przekąsek lub dodatków do dań, które wzbogacają przygotowywane potrawy o wyjątkowe kompozycje ziołowe.

Nasza propozycja podania tego wyjątkowego Pieczarkowego Snacku to:
• Pieczarkowy Snack - soute: wyjmij pieczarki ze słoika, osącz z nadmiaru oleju i wyłóż na elegancki półmisek. Niebanalna kompozycja przypraw otulająca pieczarki, jej kolor i aromat, zachęcą Twoich gości do spróbowania Pieczarkowego Snacku
• Koreczki z Pieczarkowym Snackiem pieczarkami w oleju o smaku paprykowym: osączone z z nadmiaru zalewy pieczarki nabijaj na patyczki do szaszłyków naprzemiennie z kostkami żółtego sera i zielonego ogórka. Gotowe koreczki układaj na liściach cykorii.
• Rolandki na grilla z Pieczarkowym Snackiem pieczarkami w oleju o smaku czosnkowym: plastry boczku wędzonego rozłóż na tacce go grillowania i ułóż na nich po jednej pieczarce i posyp je startym parmezanem, a następnie zawiń i zepnij wykałaczką. Tak przygotowane roladki ułóż na grillu i zapiekaj – pilnując aby ser nie wypłynął na zewnątrz.
• Słodkie koreczki z Pieczarkowym Snackiem pieczarkami w oleju o smaku curry: osączone z zalewy pieczarki nabijaj na patyczki do szaszłyków naprzemiennie z kawałkami brzoskwiń i ananasów (kostki wielkości 2x2x2 cm). Całość podawaj na dużym talerzu, na liściach rukoli.
• Sałatka z cykorii i Pieczarkowego Snack pieczarek w oleju krojonych z ziołami: łyżeczką Czosnku w kostce w oleju OLE! natrzyj miskę, obetnij korzenie 4 cykorii i wytnij z nich głąby. Następnie liście cykorii umyj, dobrze osącz i pokrój w paski. Dodaj krojone pieczarki i wymieszaj. Danie podawaj od razu po przygotowaniu.

Producent: OKECHAMP S.A.