Pasztet Smyka

2012-02-09

Pasztet Smyka to jedyny na rynku pasztet opracowany w całości z myślą o młodszych konsumentach. Jest dostępny w dwóch smakach: drobiowym oraz pomidorowym, nie zawiera żadnych chemicznych dodatków takich jak konserwanty, glutaminian sodu i innych substancji oznaczonych symbolem E.

Pasztet Smyka to idealna propozycja dla rodziców zwracających szczególną uwagę na skład żywności podawanej dzieciom, ponieważ jest wyrobem czysto drobiowym (bez dodatku wieprzowiny) oraz pozbawionym glutenu. Dzięki temu, pasztet Smyka zasługuje na miano nie tylko pysznej, ale i zdrowej przekąski dla najmłodszych.

Oprócz przyjemnego smaku, zalety Pasztetu Smyka to:
- brak konserwantów
- brak glutaminianu sodu
- brak dodatków spod znaku ,,E”
- produkt bezglutenowy
- nie zawiera dodatków mięsa wieprzowego,
(jest w 100% drobiowy)

Pasztet Smyka drobiowy, skład:
surowce drobiowe 40,2% (mięso z kurcząt 16,5%, skórki z kurcząt, wątroba z kurcząt 7,1%), woda, olej rzepakowy, jaja w proszku, mąka ziemniaczana, białko sojowe, sól, mąka ryżowa, cebula, przyprawy naturalne. Zawiera soję, jaja. Produkt bezglutenowy.

Pasztet Smyka pomidorowy, skład:
surowce drobiowe 40,5% (mięso z kurcząt 16,6%, skórki z kurcząt, wątroba z kurcząt 7,1%), woda, olej rzepakowy, koncentrat pomidorowy 2,3%, jaja w proszku, mąka ziemniaczana, białko sojowe, sól, mąka ryżowa, cebula, przyprawy naturalne. Zawiera soję, jaja. Produkt bezglutenowy.

Gramatura: 100g
Orientacyjna cena: 1,69zł


Źródło: www.mispol.com.pl