Owocowy raj ukryty w galaretce

2007-05-27

Opis produktu: Mella Galaretki w czekoladzie, kusiła dotychczas smakiem poszczególnych owoców, występując w kartonikach 170g w smakach malinowym i jabłkowym oraz w kartonikach 190g w pięciu różnych smakach – pomarańczowym, cytrynowym, porzeczkowym, wiśniowym i ananasowym. Jedno opakowanie pozwalało na delektowanie się jednym smakiem. Teraz Jutrzenka zaprasza do wieloowocowego raju ukrytego w galaretkach w czekoladzie.

Nowa propozycja Jutrzenki to soczysty koktajl owocowy pięciu smaków w wygodnej, samostojącej torebce 250g. Na sklepowych półkach znajdziemy ją obok pralin w torebkach. Nowa Mella Galaretki w czekoladzie zaskoczy orzeźwiającym smakiem cytryny, soczystej wiśni, słodkiej maliny, świeżego jabłka i delikatnej gruszki, oblanych pyszną deserową czekoladą. Pięć wyjątkowych smaków dostępnych do tej pory osobno, teraz w mixie owocowym w jednej torebce.

Jutrzenka jest zdecydowanym liderem w segmencie galaretek w kartonikach. W ostatnim okresie (FM'07) posiadała blisko 79% udziałów wartościowych i 64% udziałów ilościowych rynku. Nowa propozycja galaretek w torebce to rozszerzenie oferty i odpowiedź na potrzeby konsumentów.

Opakowanie:
Gramatura: 250 g, Kody EAN: 5900352007946

sugerowane ceny:
Cena rekomendowana na półce 5,59 PLN / szt.

Producent:
Producent: Jutrzenka S.A. - www.jutrzenka.com.pl