Dodaj ofertę za darmo

Owocowy kubek Delecta na rozgrzewkę

2017-12-12

W sezonie jesienno-zimowym Delecta poleca limitowaną edycję trzech kisieli Owocowy kubek z dodatkiem rozgrzewającego imbiru, goździków, miodu oraz witaminy C. Doskonała przekąska na chłodniejsze dni i słodki sposób na okresowy spadek formy.

Imbir, miód i goździki to składniki słynące z właściwości rozgrzewających i wzmacniających organizm. W sezonie jesienno-zimowym chętnie dodajemy je do gorącej herbaty, wypieków czy przetworów. Delecta ich nuty zamknęła w trzech kompozycjach kisieli Owocowy kubek z limitowanej edycji. Oferta obejmuje:

• Kisiel o smaku pomarańczy i cytryny z nutą miodu, wspierającego odporność,
• Kisiel o smaku gruszki i śliwki z nutą goździków, bogatych w witaminy i minerały,
• Kisiel o smaku malin i pomarańczy z nutą imbiru, cenionego za właściwości rozgrzewające.

Kisiele Owocowy kubek soczysty smak zawdzięczają kawałkom polskich i cytrusowych owoców oraz rozgrzewającym dodatkom. Mają naturalny skład, pozbawiony sztucznych aromatów. Można je przygotować w parę chwil dla siebie lub dla kogoś bliskiego.

Gorący kisiel będzie doskonałą rozgrzewającą przekąską w chłodne dni w pracy lub w domu, spontanicznym prezentem prosto z serca dla ważnej dla nas osoby. Wygodne opakowanie pozwala zabrać produkt do pracy czy na wycieczkę.

Kisiele Owocowy kubek z limitowanej, zimowej edycji są dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od początku października br.

Źródło: kmc