Dodaj ofertę za darmo

Owocowy kubek Delecta na rozgrzewkę

2017-12-12

W sezonie jesienno-zimowym Delecta poleca limitowaną edycję trzech kisieli Owocowy kubek z dodatkiem rozgrzewającego imbiru, goździków, miodu oraz witaminy C. Doskonała przekąska na chłodniejsze dni i słodki sposób na okresowy spadek formy.

Imbir, miód i goździki to składniki słynące z właściwości rozgrzewających i wzmacniających organizm. W sezonie jesienno-zimowym chętnie dodajemy je do gorącej herbaty, wypieków czy przetworów. Delecta ich nuty zamknęła w trzech kompozycjach kisieli Owocowy kubek z limitowanej edycji. Oferta obejmuje:

• Kisiel o smaku pomarańczy i cytryny z nutą miodu, wspierającego odporność,
• Kisiel o smaku gruszki i śliwki z nutą goździków, bogatych w witaminy i minerały,
• Kisiel o smaku malin i pomarańczy z nutą imbiru, cenionego za właściwości rozgrzewające.

Kisiele Owocowy kubek soczysty smak zawdzięczają kawałkom polskich i cytrusowych owoców oraz rozgrzewającym dodatkom. Mają naturalny skład, pozbawiony sztucznych aromatów. Można je przygotować w parę chwil dla siebie lub dla kogoś bliskiego.

Gorący kisiel będzie doskonałą rozgrzewającą przekąską w chłodne dni w pracy lub w domu, spontanicznym prezentem prosto z serca dla ważnej dla nas osoby. Wygodne opakowanie pozwala zabrać produkt do pracy czy na wycieczkę.

Kisiele Owocowy kubek z limitowanej, zimowej edycji są dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od początku października br.

Źródło: kmc

2018-03-12 12:41:07 | Komentarze: 0

Dlaczego ciasto rośnie? Trzy spulchniacze wypieków

Proszek do pieczenia, soda i drożdże to trzy najbardziej popularne składniki wypieków, dzięki którym ciasto rośnie i nabiera odpowiedniej konsystencji. Działanie spulchniające zawdzięczają swoim chemicznym lub naturalnym właściwościom. Jak działają i w jakich wypiekach każdy z nich sprawdza się najlepiej?

Rozkochaj się w buraku na wiosnę!

Dzięki tym owocom zachowasz młodość na dłużej. Witaminowe bomby idealne na Dzień Kobiet

Sok NFC Ogrody Natury z grejpfrutów w nowej odsłonie

Polacy wracają do tradycyjnych smaków

Koniec z nudnymi przekąskami

Poznaj Ogrody Natury w nowej odsłonie!

Produkty Marwit docenione w prestiżowych konkursach

Detektor nieszczelności – Ishida AirScan. Zabezpieczona jakość technologii MAP.

Kolory zdrowia Marwit. Bordowy to sprawne krążenie!