Otręby granulowane KUPIEC w nowych opakowaniach

2012-02-15

Otręby granulowane z owocami firmy KUPIEC to doskonała propozycja dla osób, które chcą zadbać o swoją sylwetkę i cenią sobie wyśmienity smak owoców. To właśnie dla nich firma KUPIEC stworzyła otręby granulowane, będące kompozycją zarodków pszennych, otrąb pszennych i owsianych oraz owoców. Otręby granulowane z czarną porzeczką, śliwkami i truskawkami dostępne są teraz w nowych opakowaniach.


Nowe opakowania otrąb granulowanych firmy Kupiec wyróżniają się tym, że są bardzo praktyczne i eleganckie. Zamknięcie strunowe sprawia, że po otwarciu można je ponownie szczelnie zamknąć, a produkt nie traci swoich walorów smakowych. Jest to bardzo ważne, ponieważ otręby szybko chłoną wilgoć. Nowe opakowanie sprawia, że otręby na długo pozostają chrupiące i świeże. Jest ono także bardzo stabilne, nie przewraca się, a przy tym zajmuje mniej miejsca na półce niż tradycyjny kartonik.

Regularne spożycie otrąb ma duże znaczenie dla zdrowia i wpływa pozytywnie na dobre samopoczucie. Pomaga walczyć z otyłością, obniża poziom cholesterolu we krwi, oczyszcza organizm z metali ciężkich i stabilizuje poziom glukozy. Zapobiega również chorobom nowotworowym, chroniąc błonę śluzową jelit i żołądka.

Otręby granulowane firmy Kupiec w nowych opakowaniach dostępne są w trzech smakach: z truskawkami, ze śliwkami i z czarną porzeczką. Są one wspaniałym dodatkiem do jogurtów, muesli i sałatek owocowych. Na opakowaniach znajdują się ciekawe przepisy i propozycje podania.

Otręby granulowane firmy Kupiec dostępne są w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.

Cena: ok. 3 zł

Świat spożywki

2015-04-01 14:10:06 | Komentarze: 0

Złote jajo polskiej gospodarki – branża drobiarska

Mimo rosyjskiego embarga nałożonego w zeszłym roku między innymi na drób i jaja, polska branża drobiarska ma się całkiem dobrze i nic nie wskazuje na to, aby miało się coś zmienić. Polscy producenci coraz częściej i chętniej handlują z zagranicznymi partnerami, a zamknięcie rynku rosyjskiego tylko nasiliło tę tendencję.

Jesz mało chleba? Sprawdź dlaczego warto to zmienić!

Wegetarianizm i jego odmiany

Herbata na dzień dobry – śniadaniowe propozycje marki Czas na Herbatę

Kanapki "po kielecku"

Wielka moc w małym produkcie, czyli dlaczego warto sięgać po ziarenka

Żelatyna CYKORII

Po cygańsku

Życie pełne zdrowia i smaku – ser topiony Beauty z błonnikiem marki LACTIMA

Pożywny i słodki poranek z konfiturą malinową marki Schwartau Extra