Otręby firmy Kupiec w nowych opakowaniach

2012-01-23

Otręby firmy Kupiec to zdrowy, bogaty w składniki mineralne i witaminy produkt, który dzięki wysokiej zawartości błonnika zapewnia prawidłową przemianę materii. Otręby doskonale nadają się jako dodatek do mleka, jogurtów, koktajli, zup, sosów pieczywa oraz surówek. Od niedawna wszystkie otręby firmy Kupiec dostępne są w nowoczesnych opakowaniach, które przyciągają wzrok ciekawą grafiką.

Nowe opakowania otrąb firmy Kupiec są niezwykle praktyczne i eleganckie. Zamknięcie strunowe sprawia, że po otwarciu można je ponownie szczelnie zamknąć, a produkt nie traci swoich walorów. Jest to bardzo ważne, ponieważ otręby szybko chłoną wilgoć, a nowe opakowanie sprawia, że otręby pozostają sypkie i świeże. Ważną cechą nowego opakowania jest także jego stabilność i to, że nie zajmuje ono tak dużo miejsca jak tradycyjny kartonik.

Firma Kupiec ma w swojej ofercie otręby pszenne, żytnie i owsiane. Otręby są bardzo ważnym składnikiem wielu diet, nie tylko zdrowotnych, ale także odchudzających. Można je także wykorzystywać przy wszelkiego rodzaju wypiekach: ciastach, chlebie, bułkach czy naleśnikach oraz używać jako zamiennik bułki tartej do panierowania. Zalecane dziennie spożycie to 10-20 g. Regularne spożycie otrąb wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi, oczyszcza organizm z metali ciężkich i stabilizuje poziom glukozy. Zapobiega również chorobom nowotworowym, chroniąc błonę śluzową jelit i żołądka.

Otręby firmy Kupiec dostępne są w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.

Ceny:
Otręby owsiane - ok. 2,70 zł
Otręby pszenne - ok. 2,30zł
Otręby żytnie - ok. 2,30zł
Ciekawostki

2014-01-08 16:43:50 | Komentarze: 0

Jedz ser żółty zimą – 3 powody

Zimą zasadniczo polecane przez dietetyków są kasze oraz owoce i warzywa. Produktów, które dodadzą nam siły i uzupełnią brakujące witaminy i minerały, jest jednak o wiele więcej. Jednym z nich jest ser żółty - zdradzamy, jakie ma właściwości i dlaczego nie powinno go zabraknąć w naszym zimowym jadłospisie.

Kapary i karczochy - z czym to się je?

Zdrowe, ekologiczne szkło TERMISIL – idealne do pieczenia ciast i własnego chleba!

Pieczenie w naczyniu żaroodpornym Grill&Drop jest takie proste!

Ochrona pszczół i motyli, czyli producenci żywności w trosce o środowisko

Bądź eko także w kuchni!

Życie kręci się wokół wody

RICOLA - FUNKCJONALNE CUKIERKI ZIOŁOWE – smak, orzeźwienie i bogactwo 13 ziół w każdym cukierku!

Skąd pochodzi Twoja ryba?

Student w wielki mieście - kulinarna szkoła przetrwania