Orange, Cappuccino i Truskawka - nowe wafle ryżowe SONKO

2011-07-21

Do oferty wafli ryżowych w czekoladzie marki SONKO dołączyły trzy nowe: w czekoladzie mlecznej o smaku pomarańczy, w czekoladzie mlecznej o smaku cappucino oraz w polewie truskawkowej.

Wafle Orange i Cappuccino marki SONKO to wafle ryżowe wypiekane z pełnych ziaren naturalnego ryżu brązowego i oblane prawdziwą mleczną czekoladą z wyczuwalnym smakiem i zapachem pomarańczy oraz kawy cappuccino. Czekolada korzystnie wpływa na funkcjonowanie organizmu i na samopoczucie. Wspomaga działanie organizmu w stresie, gdyż zawiera duże ilości magnezu, potasu i fosforu. Połączenie lekkostrawnego ryżu ze słodką czekoladą to idealna przekąska dla osób dbających o zdrowe odżywianie. Wafle ryżowe są produktem bezglutenowym.

Wafle ryżowe w polewie truskawkowej wypiekane są z całych ziaren naturalnego ryżu brązowego i polane aromatyczną polewą truskawkową. Posiadają liczne minerały i witaminy zawarte w ziarnach ryżu. Oprócz wyjątkowych wartości odżywczych, wafle cechuje niepowtarzalny smak i aromat prawdziwych truskawek, zawartych w polewie. Stanowią idealne połączenie lekkości wafla ryżowego z soczystą, owocową nutką truskawek. Są doskonałą przekąską dla łasuchów oraz dla osób uczulonych na gluten.

W foliowym opakowaniu Wafli ryżowych SONKO znajdują się 4 sztuki wafli.