Nowość! BIO Sok z owoców granatowca Rabenhorst

2013-12-02

– zdrowie ma kolor granatu!

Sok z owoców grantowca - Rabenhorst
Dla każdego, kto pragnie naturalnie dbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych, marka Rabenhorst - producent naturalnych ekologicznych soków owocowych proponuje jeden ze swoich najlepszych produktów: Sok z owoców granatowca BIO. Rabenhorst od lat cieszy się zaufaniem konsumentów, ponieważ w procesie produkcji przestrzega najwyższych standardów. Od lat marka Rabenhorst dba o to, by soki wytwarzane były tylko z najwyższej jakości owoców, pochodzących jedynie z naturalnych upraw, a proces powolnego tłoczenia zapewniał pełny i intensywny smak oraz dostarczał organizmowi codziennej porcji wartości odżywczych.

Sok z owoców granatowca jest prawdziwą bombą witaminową. Pozytywnie wpływa na układ krążenia, prostatę, łagodzi stany zapalne oraz opóźnia procesy starzenia. Dodatkowo stuprocentowy, naturalnie tłoczony sok z tych owoców jest naturalnym źródłem antyoksydantów – substancji istotnych w profilaktyce antynowotworowej i co ciekawe – zawiera ich trzy razy więcej niż zielona herbata czy czerwone wino. Poza tym granaty są bogatym źródłem witamin A, C, E i B, błonnika i wapnia.

Istotnym jest fakt, że Sok z owoców granatowca Rabenhorst nie jest przygotowywany z koncentratu, nie ma też w swym składzie sztucznych cukrów, dlatego polecany jest zarówno młodszym, jak i starszym członkom rodziny. Każdy także znajdzie coś dla siebie w ciekawym, słodko – gorzkim smaku owoców granatowca.

Wygodna butelka zawiera 750 ml tego cennego napoju, a metalowa zakrętka pozwala zachować świeżość produktu.

www.victualia.pl
Marka: Rabenhorst
Pojemność: 750 ml
Cena: ok 27 zł
Importer: Victualia Saluber


 • Rabenhorst

  Gość: Maria Kędzierzyn | 2018-08-29 22:16:42

  Uwielbiam granaty...ale rzadko można je dostac albo ich cena zwala z nóg...czy w sklepach stacjonarnych te soki są dostępne?

 • ciekawa propozycja

  Gość: luiza | 2018-07-31 17:36:31

  jestem ciekawa tego soku, myślę stosowac go nie tylko do picia ale tez do uatrakcyjnienia deserów owocowych albo lodowych! myśle, ze sprawdzi sie swietnie na dzieciecych przyjeciach:)

 • jeszcze nie probowałam, ale...

  Gość: sephora | 2014-02-26 22:44:11

  ...musze chyba spróbowac :) czesto używam soku 'rumiane policzki' (to dla dziecka) i tego suplementujacego żelazo. mam nadzieje ze ten z granatu bedzie tak samo dobry.

Dodaj komentarz