Nowe smaki niegazowanych napojów marki Hellena

2011-05-24

Hellena poszerzyła ofertę 2 – litrowych napojów niegazowanych o dwa nowe produkty. Czerwona porzeczka-agrest oraz Brzoskwinia-morela to jedyne takie połączenia smaków na rynku. Produkty są już dostępne w sprzedaży.

Napoje niegazowane marki Hellena powstają na bazie soku owocowego. Nowe smaki: Czerwona porzeczka-agrest oraz Brzoskwinia-morela, podobnie jak pozostałe produkty z portfolio marki, nie zawierają sztucznych słodzików ani barwników.

Linia 2-litrowych napojów niegazowanych Hellena jest dostępna w nowej odsłonie. Redesign opakowań ma wzmocnić rozpoznawalność produktów. Butelki charakteryzuje przejrzystość i elegancja. Wiodącym motywem graficznym nowych etykiet są dorodne owoce, przy których znajduje się charakterystyczna karteczka z nazwą smaku. W bocznej części zamieszczono zdjęcie rodziny wraz z hasłem przewodnim marki: Hellena łączy pokolenia. Etykiety zyskały spójne, zielone tło.

Hellena to marka, która łączy pokolenia. Swoje portfolio uzależnia od potrzeb i oczekiwań konsumentów. Posiada najszerszą ofertę na rynku w kategorii napojów niegazowanych. Linia niegazowanych napojów Hellena obejmuje także smaki: wiśnia, winogrono, jabłko, jabłko – mięta, grejpfrut, pomarańcza, czarna porzeczka, gruszka oraz jedyny na polskim rynku Napój o smaku herbaty śliwkowej.

Producent: Jutrzenka Colian
Produkt: Napój czerowna porzeczka&agrest 2 L,
Napój brzoskwinia&morela 2L
Objętość: 2 L
Sugerowana cena detaliczna: ok. 2, 80 zł.