Nowe smaki i herbaciane kwiaty! Poznaj magię Artistic Tea!

2011-07-07

Od dziś w sklepie www.smacznaherbata.pl, nowe kształty i smaki Aristic Tea. Teraz obok standardowej formy kartonikowej można kupić poszczególne smaki, pakowane po 2 i 3 szt.

Dodatkowo udostępniamy 2 nowe smaki, których nie ma jeszcze na rynku: liczi oraz mango.

Właściwy sposób zaparzania Artistic Tea jest bardzo ważny, ponieważ pozwala cieszyć się urokami niezwykłego dzieła mistrzów. Do szklanego dzbanka należy włożyć herbacianą kulę, zalać 0.8 l wody o temp. 80 °C i zaparzać 7 min. W tym czasie możemy obserwować jak listek po listku, płatek po płatku rozchylają się, ukazując nam kwiat w całej okazałości. Teraz, po wizualnej uczcie, możemy delektować się wykwintnym i delikatnym smakiem zielonej herbaty z owocową nutą.

Artistic Tea o smaku liczi - 3 szt.

Da Fu Da Gui

Ręcznie formowana kula z zielonej herbaty z dodatkiem kwiatów jaśminu i błyszczącej lilii. Kompozycja ułożona z najwyższej jakości herbacianych liści oraz bukietu prawdziwych kwiatów. Piękny złocisty napar o smaku słodkiego liczi delikatnie orzeźwia i pobudza.

Skład: herbata zielona, jaśmin, nagietek, lilia, aromat.


Artistic Tea o smaku mango - 2 szt.

Yi Jian Zhong Qing

Ręcznie zwijana kula z najwyższej jakości zielonej herbaty oraz bukietu aksamitnych kwiatów jaśminu. Piękny słomkowy napar o smaku egzotycznego mango przyjemnie odpręża i relaksuje.

Skład: herbata zielona, jaśmin, nagietek, aromat.


Bio-Active
www.smacznaherbata.pl