Nowe propozycje Kamis Fit up!

2011-06-10

Śniadanko, przekąska, obiad lub deser. A nawet kolacja. Przyprawa do jogurtów z dodatkiem błonnika i kardamonem oraz Przyprawa do makaronów z dodatkiem błonnika i suszonymi pomidorami.

Właściwa dieta to najlepsza inwestycja w siebie. Warto zatroszczyć się o nią, zwłaszcza, że zdrowe menu nie musi oznaczać rezygnacji z przyjemności jedzenia i smaku ulubionych potraw. W przygotowaniu lekkiego, pysznego i zdrowego menu pomogą przyprawy Kamis Fit up! i dwa nowe produkty z tej linii: Przyprawa do jogurtu z dodatkiem błonnika i kardamonem oraz Przyprawa do makaronu z dodatkiem błonnika i suszonymi pomidorami.

Kamis Fit up! to unikalna linia różnorodnych kompozycji przyprawowych, których receptury oparte są wyłącznie na naturalnych i zdrowych składnikach urozmaicających codzienną dietę i nadających potrawom doskonały smak i aromat. Wyróżnikiem linii Kamis Fit up! i jej atutem jest dodatek błonnika oraz fakt, że produkty nie zawierają soli, cukru ani substancji wzmacniających smak i zapach. To doskonała propozycja dla wszystkich osób ceniących sobie aktywy styl życia i zdrową, urozmaiconą kuchnię oraz dietę ze smakiem.
Nowymi produktami w linii Kamis Fit up! są: Przyprawa do jogurtów z dodatkiem błonnika i kardamonem oraz Przyprawa do makaronów z dodatkiem błonnika i suszonymi pomidorami.

Kamis Fit up! Przyprawa do jogurtów z dodatkiem błonnika i kardamonem to pierwszy tego typu produkt na rynku i pyszny pomysł na lekkie, słodkie śniadanie, przekąskę lub deser. Kamis Fit up! Przyprawa do jogurtu zawiera wyłącznie naturalne składniki: przyprawy, suszone owoce i dobroczynny błonnik, które tworzą oryginalną kompozycję smakową. A składają się na nią rodzynki, cząstki suszonych jabłek z dodatkiem truskawek, szczypta mięty i kurkumy oraz nuta orientalnego kardamonu przełamana cytryną. Mieszanka ma słodki smak, intensywny aromat i przepiękną, złocistą barwę, którą nadają przyprawy. W połączeniu z naturalnym jogurtem tworzy doskonałą kompozycję smakową pachnącą przyprawami, bakaliami i owocami. Zawarty w produkcie dodatek błonnika sprawia, że tak przygotowany jogurt nie tylko jest pyszną, ale i zdrową przekąską.
Rekomendowana cena 2, 19 zł.

Kamis Fit up! Przyprawa do makaronu z dodatkiem błonnika i suszonymi pomidorami to oryginalna kompozycja przypraw i ziół charakterystycznych dla pełnej słońca, lekkiej i różnorodnej kuchni śródziemnomorskiej. W recepturze mieszanki znalazły się więc aromatyczna bazylia i oregano, wyrazisty czosnek, zielony szczypiorek i natka pietruszki oraz najważniejszy składnik – doskonałe, suszone pomidory, które tworzą dominującą nutę smakową produktu. Aromatyczną, stworzoną wyłącznie z naturalnych składników, kompozycję uzupełnia porcja błonniku. Przyprawa do makaronów Kamis Fit up! to świetny pomysł na zdrowy i lekki obiad - mieszanka nadaje bowiem wyrazisty smak i aromat potrawom z makaronu przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich zasad zdrowego żywienia.

Rekomendowana cena 2, 19 zł.