Nowe marynaty olejowe Lisner

2010-11-17

Jesienią 2010 roku marka Lisner wprowadziła linię marynat olejowych o nowej, 400 gramowej pojemności oraz odświeżyła ofertę standardowych, większych marynat. Dostępne w mniejszych opakowaniach filety śledziowe: Basilico, Aroma, Greckie i Włoskie oraz dwa nowe smaki w wersji 650 gramowej – Pomidorro i Pesto, to połączenie klasycznych marynat Lisner z bogactwem kolorów i smaków kuchni śródziemnomorskiej.

Charakterystyczne dla niej aromatyczne zioła, czosnek, pesto czy ocet balsamiczny idealnie komponują się z rybą i nadają jej wyrazisty, intensywny smak. Filety śledziowe w śródziemnomorskiej odsłonie to inspiracja do stworzenia nowych kulinarnych aranżacji.
Marynaty olejowe Lisner nie zawierają konserwantów, co gwarantuje świeże i zdrowe danie gotowe do spożycia zaraz po otwarciu.

NOWOŚĆ! MARYNATY OLEJOWE 400 g

BASILICO filety śledziowe z bazylią i octem balsamicznym. Intensywny smak
i aromat to efekt połączenia filetów śledziowych z bazylią, płatkami czosnku oraz octu balsamicznego.

Pojemność: 400 g
Cena: 6,99 zł

AROMA filety śledziowe z ogórkiem i czosnkiem. To wyborne połączenie filetów śledziowych z ogórkiem marynowanym i płatkami czosnku. Niepowtarzalnego smaku nadają również zioła: natka pietruszki, koperek, szczypiorek oraz delikatna papryka.

Pojemność: 400 g
Cena: 6,99 zł

GRECKIE filety śledziowe z oliwkami. Filety śledziowe z dodatkiem zielonych
i czarnych oliwek w otoczeniu cebulki i aromatycznej bazylii tworzą idealną kompozycję w stylu greckim.
Produkt obecny wcześniej w ofercie w wersji 650g.

Pojemność: 400 g
Cena: 6,99 zł

WŁOSKIE filety śledziowe z suszonymi pomidorami. Połączenie filetów śledziowych z całymi kawałkami suszonych pomidorów i cebulki to smaczny pomysł na specjał kuchni włoskiej.
Produkt obecny wcześniej w ofercie w wersji 650g.

Pojemność: 400 g
Cena: 6,99 zł

NOWOŚĆ! MARYNATY OLEJOWE 650 g

POMIDORRO filety śledziowe z suszonymi pomidorami. Wyśmienita propozycja doprawiona mieszanką przypraw na bazie suszonych pomidorów. Kruszone suszone pomidory wraz z czosnkiem, bazylią i oregano nadają filetom śledziowym wyjątkowy smak i aromat.

Pojemność: 650 g
Cena: 11,99 zł

PESTO filety śledziowe z pesto. Popularny włoski sos stworzony
z utartych liści bazylii, czosnku z domieszką oliwy wzbogaca z powodzeniem nie tylko smak makaronów - połączony z filetami śledziowych tworzy niecodzienną kombinację smaków i stanowi świetną opcję na urozmaicenie menu.

Pojemność: 650 g
Cena: 11,99 zł