Nowe Matjasy w sosach Lisner

2011-05-11

W kwietniu 2011 roku marka Lisner wprowadziła do swojej oferty nowości: Matjas w sosie tzatziki i Matjas w sosie śmietanowym dostępne w wygodnych opakowaniach 300 g. Produkty opracowano na bazie łagodnej, solonej ryby matjasowej podanej w lekkich sosach nawiązujących do kuchni polskiej i śródziemnomorskiej.

Nowe Matjasy wyróżnia najwyższa jakość ryby, której duże, mięsiste kawałki przygotowano w postaci delikatnie słonych filetów. Stworzone w oparciu o naturalne receptury wybornie kremowe sosy tzatziki i śmietanowy idealnie podkreślają smak ryby w otoczeniu warzyw i owoców. Matjasy w sosach Lisner to świetna opcja na zdrową, pożywną przekąskę i doskonała baza do przygotowania lekkich, wiosennych potraw.

NOWOŚĆ! MATJAS W SOSIE TZATZIKI
Oryginalnie podany śledzik w sosie tzatziki z przyprawami i wytrawnymi dodatkami. Kompozycję z ogórka, czosnku i koperku wzbogacono kremowym sosem, który idealnie podkreśla smak słonawego matjasa. Wyborny przysmak o greckim charakterze i znakomita opcja dla wielbicieli smaków śródziemnomorskich.

NOWOŚĆ! MATJAS W SOSIE ŚMIETANOWYM
Połączenie tradycyjnej ryby matjasowej z sosem śmietanowym oraz dodatkiem warzyw i owoców. Delikatnie słone majtasy przełamują łagodna śmietana i jabłko, co sprawia, że sos jest delikatny, lekko słodki i winny. Doskonały wybór dla miłośników sprawdzonych, domowych specjałów.

dostępne są w opakowaniach 300 g i cenie 5,50.