Nowa strona www OSM Piątnica

2012-05-17

Odświeżona strona internetowa Piątnicy o nowej, przyjaznej użytkownikom grafice zawiera więcej przydatnych informacji dla konsumentów i dystrybutorów.

Strona internetowa OSM Piątnica zyskała wiosną całkiem nową szatę graficzną. Zmiany, które wprowadziła firma nie dotyczą jednak wyłącznie wizualnej strony serwisu. „Zależało nam przede wszystkim na tym, aby nasza strona była przyjazna i zachęcała do odwiedzin. Serwis Piątnicy jest teraz bardziej nowoczesny i atrakcyjny wizualnie, a także interaktywny oraz łatwy w nawigacji” – informuje Beata Tomczyk, Koordynator ds. Marketingu OSM w Piątnicy. – „Mamy nadzieję, że nowa strona będzie narzędziem efektywnej komunikacji z naszymi konsumentami i dystrybutorami. Z tego względu podzieliliśmy ją na dwie niezależne strefy, dzięki czemu każdy odwiedzający szybko i skutecznie znajdzie potrzebne mu informacje”.

Nowy serwis internetowy pod adresem www.piatnica.com.pl zawiera wiele ciekawych wiadomości i praktycznych wskazówek. Na podstronie dedykowanej konsumentom znajdują się informacje dotyczące historii i rozwoju firmy oraz jej produktów, bogaty zbiór przepisów kulinarnych, a także aktualności. Wkrótce uzupełni je sekcja informacji o charakterze edukacyjnym i zdrowotnym. Strefa dystrybutora, oprócz informacji prezentowanych na stronie dla konsumentów, zawiera również m.in. druki zamówień i inne przydatne dokumenty do pobrania, dane logistyczne oraz Internetowy System Zamówień.

OSM Piątnica zdecydowała się odświeżyć i wzbogacić firmową stronę internetową, mimo że poprzednia wersja serwisu została nagrodzona w I ogólnopolskim konkursie stron internetowych MilkWebMaster 2008, podczas VII Krajowego Szczytu Mleczarskiego na targach Polagra-Food w Poznaniu. Strona Piątnicy zajęła w konkursie zaszczytne II miejsce, otrzymując 259 punktów i wyprzedzając 129 serwisów www innych firm z branży. Celem konkursu było zachęcenie firm mleczarskich do bardziej efektywnego wykorzystania tego kanału przepływu informacji w działalności gospodarczej i promocji swoich produktów.

Nowa strona internetowa OSM Piątnica pod dotychczasowym adresem www.piatnica.com.pl została uruchomiona w maju br. Zapraszamy do odwiedzin!

Informacje o firmie OSM Piątnica
OSM Piątnica jest jedną z najważniejszych i zarazem najnowocześniejszych mleczarni nie tylko w kraju, ale i na świecie. Swoją pozycję osiągnęła dzięki dbałości o najwyższą jakość produktów, ich innowacyjność oraz spełnianie oczekiwań szerokiej grupy konsumentów. W 1992 roku OSM Piątnica wprowadziła na rynek Serek Wiejski. Dzisiaj jest liderem w jego sprzedaży, z 50% udziałem w rynku. Mleczarnia była pierwszym polskim producentem Serka Wiejskiego z owocami i z miodem. Jest liderem w segmencie śmietan świeżych (20% rynku) i sera Mascarpone (50% rynku), a także współliderem w kategorii twarogów oraz drugim producentem serków do smarowania – w marce Twój Smak i Twój Smak Puszysty – (15% rynku). W 2011 roku wprowadziła pierwsze na rynku, innowacyjne desery z konfiturą oraz sery twarogowe w plastrach z mascarpone. 20 lat po wprowadzeniu Serka Wiejskiego oferta mleczarni została uzupełniona o świeże Mleko Wiejskie. OSM Piątnica, jako jedna z pierwszych w kraju (2003 r.) wdrożyła system ochrony środowiska zgodny z normą ISO 14001, będący częścią Zintegrowanego Systemu Zarządzania – pierwszego wśród polskich spółdzielni mleczarskich. Firma była także jedną z niewielu w kraju, które spełniały wymogi Unii Europejskiej jeszcze przed akcesją do UE. Potwierdzeniem najwyższych standardów OSM Piątnica jest także certyfikat IFS (International Food Standard), przyznawany zakładom spełniającym międzynarodowe wymagania w zakresie najwyższej jakości i bezpieczeństwa żywności. OSM Piątnica spełnia je na poziomie wyższym.
Aktualności

2020-09-04 12:01:50 | Komentarze: 0

Szczypta wiedzy o pieprzach

Pieprz to, obok soli, najbardziej znana przyprawa na całym świecie i stosowana w niemal każdej kuchni. Nie tylko podkreśla smak potraw, ale ma też właściwości prozdrowotne, dlatego po młynek z czarnymi ziarnami warto sięgać jak najczęściej. A co z innymi wersjami kolorystycznymi? Marka Appetita podpowiada, jak ich używać i jak uratować zbyt pieprzne dania!

„Grześki świecą przykładem” w loterii z okazji powrotu do szkoły

25. Urodziny Wafli Familijnych – loteria konsumencka

Ishida: Nowe modele zwiększające możliwości pakowania owoców

Naturalne suplementy odchudzania. Przypraw dietę z Appetitą

Grześki latem nie pływają w czekoladzie!

Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU – nowość w ofercie produktów smakowych marki

Illy stawia na naważarki od Ishida

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?