Nowa Prezes Zarządu Krynicy Vitamin S.A

2014-04-04

Paulina Koperska została nowym Prezesem Zarządu firmy Krynica Vitamin S.A, zastępując Konrada Subdę.

Kariera zawodowa Pauliny Koperskiej jest ściśle związana z branżą FMCG. Przez 11 lat pracowała w różnych firmach Grupy Danone (lata 1995 – 2006). Pełniła tam szereg obowiązków, od kontrolera finansowego po Dyrektora finansowego i Wiceprezesa Zarządu Żywiec Zdrój. W trakcie współpracy z Grupą Danone współtworzyła między innymi projekt joint-venture Danone i San Benedetto: Polska Woda. Paulina Koperska brała także udział w procesie negocjacji i przejęcia spółki Żywiec Zdrój oraz odpowiadała za integrację firmy Żywiec Zdrój w struktury finansowe Grupy Danone.

Jako nowy Prezes Zarządu Paulina Koperska ma zamiar kontynuować dynamiczny rozwój spółki, tak w Polsce jak i zagranicą wychodząc naprzeciw potrzebom klientów brandowych i posiadaczy marek własnych.
Chcemy pozostać cenionym partnerem naszych biznesowych klientów, począwszy od tworzenia koncepcji produktu, gdzie już dziś proponujemy wiele innowacyjnych rozwiązań, do produkcji i dostarczenia na rynek produktów wysokiej jakości
– mówi Paulina Koperska.

Paulina Koperska posiada tytuł magistra inżyniera uzyskany na SGGW, oraz jest absolwentką MBA w przemyśle rolno spożywczym IGIA/ESSEC. Ukończyła studia podyplomowe: Psychologia Zmiany Postaw i Zachowań na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzanie Wartością Firmy (VBM) w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Posiada też wykształcenie coachingowe amerykańskiej szkoły CTI. Nowa prezes zarządu Krynicy Vitamin S.A. jest doświadczonym coachem, trenerem i konsultantem specjalizującym się w rozwoju kadry menadżerskiej. Prowadziła szereg programów rozwojowych, dotyczących umiejętności menadżerskich i osobistych, rozumienia biznesu i strategii dla firm z różnych branż. Mówi biegle po angielsku, francusku i włosku.

Paulina Koperska jest również członkiem organizacji: IFC – International Coach Federation, SIETAR/Society for Intercultural Education Training and Research oraz IPMA International Project Management Assosiation oraz wiceprezesem Stowarzyszenie Coachów Koaktywnych.

***********************************
Krynica Vitamin S.A to jedna z największych firm w Polsce oferująca rozlew usługowy i konfekcjonowanie napojów energetycznych, izotonicznych, funkcjonalnych i alkoholowych. Główni odbiorcy produktów Krynicy Vitamin S.A w Europie to sieci handlowe i dyskonty w takich krajach jak Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Rumunia, kraje nadbałtyckie i Francja. Napoje pochodzące z linii produkcyjnych Krynicy Vitamin można znaleźć na półkach w Izraelu, Palestynie i Arabii Saudyjskiej Firma posiada obecnie cztery linie produkcyjne o wysokiej wydajności. Krynica Vitamin S.A na przełomie kwietnia i maja 2014 roku odda do użytku linię produkcyjną do rozlewu puszek. Umożliwi ona rozlew ponad 0,5 mld puszek w ciągu jednego roku. W ten sposób ruszy kolejna linia produkcyjna w rozlewni, która poza puszkami oferuje rozlew do opakowań PET i butelek.

Źródło: Krynica Vitamin S.A.