Nowa Cremona - naturalna śmietanka UHT w płynie

2009-03-12

Cremona - ekspert o dużym doświadczeniu w zabielaniu kawy, wprowadził do swojej oferty Naturalną śmietankę UHT Cremona w płynie dla każdego konesera i smakosza kawy.

Śmietanka UHT Cremona w płynie to naturalny sposób na pyszną kawę. Jest również idealna do herbaty, kakao oraz do celów kulinarnych. Zawiera tylko 10% tłuszczu, co stanowi doskonały wybór dla konsumentów ceniących sobie smak kawy i zwracających uwagę na zdrowy sposób odżywiania się.

Eleganckie opakowanie posiada ten sam granatowo – złoty kolor, do którego od lat przyzwyczaili się klienci Cremony instant. Dzięki temu mocno wyróżnia się na półce i przyciąga uwagę konsumentów. Wygodne opakowanie z korkiem ułatwia dozowanie i przechowywanie. Śmietanka UHT Cremona nie zawiera konserwantów.

Grupa Maspex Wadowice jest liderem na rynku producentów soków, nektarów i napojów w Polsce, w Czechach i na Słowacji, a także ich wiodącym producentem naWęgrzech, w Rumunii i Bułgarii. Jest również największym producentem produktów instant w Europie Środkowo-Wschodniej (kawa cappuccino, kakao, zabielacze w proszku do kawy, herbatki rozpuszczalne), oraz liderem na rynku makaronów w Polsce oraz wiodącym producentem w Rumunii.

Obecnie w skład Grupy wchodzi dziewięć polskich i dziesięć zagranicznych spółek. Przychody ze sprzedaży w 2008 roku wyniosły 2, 512 mln zł, co lokuje firmę w czołówce polskich producentów branży spożywczej. W ofercie Grupy znajduje się kilkaset pozycji towarowych. Prawie wszystkie produkty są liderami w swoich segmentach w Polsce i za granicą. Do najsilniejszych marek należą: Tymbark, Kubuś, Lubella, Ekland, Puchatek, DecoMorreno, Cremona, Figo i La Festa.

Produkcja w zakładach Grupy Maspex Wadowice prowadzona jest zgodnie z wdrożonymi i certyfikowanymi systemami HACCP (PN-EN ISO 22000 : 2006) oraz ISO 9001:2000. Produkty firmy posiadają również certyfikaty GOST i UKRSEPRO. Spółka Maspex otrzymała niemiecki certyfikat IFS (International Food Standard), przyznany przez ARS Probata GmbH i uznawany na rynkach UE.

Sprzedaż zagraniczna stanowi 36 % obrotów Grupy Maspex Wadowice. W Czechach, Rumunii, Rosji, Bułgarii, na Słowacji i na Węgrzech firma posiada zakłady produkcyjne oraz prowadzi działalność marketingową, logistyczną i handlową. Produkty firmy mają swoich odbiorców w krajach Unii Europejskiej oraz w pozostałej części Europy, w USA, Kanadzie i krajach arabskich.

Więcej na www.maspex.com.pl